ZTTO 9 SpeedCassette 11-25 T 9s 25 T laisvosios eigos Kelių Dviratis, Dviračių Dalys, 18S 27S Greitis Žvaigždutę už Sora 3300 3500 su r3000

€12.96


ZTTO 9 S 11-25 T Juoda Kasetė

MEDŽIAGA: PLIENAS

SVORIS: Apie 237.7 g

GRUPĖ: 11-25 T

SPALVA:Sidabrinė

Tinka:Road bike

Aprašymas

* Šios kasetės yra kasetė žvaigždutę. 9-speed shift kelių dviratį.Taip pat galite naudoti ją kitais prekių ženklais.

*Jis yra pagamintas iš aukštos tempiamasis plieno ir technologijos gesinimas nuotaika grūdinimas.Taip, jis yra didesnis stiprumas, ilgaamžiškumas ir ekstremalus atsparumas dilimui.Stiprus antioxidation sunku rūdžių turėti ilgas tarnavimo laikas.Dėl unikalaus dizaino, pavarų žvaigždutę tik už kalnų dviratis, jūs galite kontroliuoti shift funkcija gerai.

* Mes priėmė tuščiaviduriai dizainas, ir svoris yra sumažintas iki tam tikru mastu.Paviršius pagamintas pagal technologiją "chrome" apkalos.Nėra blukimas į padengtą paviršių.Ir paviršiaus sidabro turi bauda išvaizdą ir suteiks jums prabangus jaustis.

Dėmesio

* Mes turime atskaitos aprašymas jums ,prašome patikrinti faktinį poreikį su savo dviračiu prieš tai, kad šio produkto.

* Jūsų saugumui, prašome būkite atsargūs su specialiais įrankiais montuojant.Jei jums nereikia įdiegti, eikite į netoliese dviračių gamintojų pagalbos.

* Patarimas: Jei norite pakeisti naujos kasetės, jūs turėjo geriau pakeisti grandinę, tuo pačiu metu, kitaip keičiantys sistema gali sukelti didelį triukšmą ir nesėkmių darbo.

Žymos: vietos dviračių dalys, chainwheel crankset, dviračių žvaigždutę, shimano sora, Smagratis, Dviračių Laisva, dviračių motorinių žvaigždutę, 10 pavara, 2x10, ezmtb.


( 1 Reitingas )

Vnt.