VidaXL Baseino Kietas Tiko 45 Cm Kieta Tikmedis Atsparus Vandeniui Unikalus Praustuvas Ne Tik Praktinių Kriaukle, Bet Ir Puošmena

€34.36


Aprašymas

Ši unikali kriauklės, pagaminti iš kieto tiko su vandens repelentas apdaila, išsiskiria rustykalnym žavesio, ir yra tikrai traukia akį į savo vonios kambarį ar prausykla.Jis turėtų būti montuojamas virš prekystalio.

Tai ryškus baseino yra ne tik praktinių kriaukle kasdieniniam naudojimui, bet ir puošmena jūsų gyvenimo erdvę.Ji yra visiškai rankų darbo ir meistriškumo, prisideda prie jo įspūdingas šviesą ir natūralų stilių.Ji tikrai tiks bet kokio interjero stiliaus.Be to, baseino yra labai lengva valyti.

Svarbi pastaba: Kadangi mediena yra natūralus produktas, spalvos, grūdų modeliai ir formos gali skirtis nuo gabalo prie gabalo, todėl kiekvienas iš mūsų praustuvų unikalus ir skiriasi nuo kitos; pristatymas yra atsitiktiniai.

Specifikacijos

Spalva: Ruda

Medžiaga: Kietosios tiko su vandens repelentas apdaila

Matmenys: Maždaug 45 x (12-15) cm (Diam.x H)

Nutekėjimo angos skersmuo: 4.3 cm

Visiškai rankų darbo

Gamintojas: vidaXL

Žymos: vidaxl forets, sunbed vidaxl, vidaxl kiemo, vidaxl kėdės, vidaxl konsolės, stalčių vidaxl, vidaxl tv, vidaxl karpis, fotelis vidaxl, vidaxl lankas.


( 0 Reitingas )

Vnt.