Varpos ED Blakoe MAGNETINIO ZINGER Vyrų Enlagerment Didintuvas Nr. Siurbliai Varpos Extender Stipriklis Žiedas

€8.80


Varpos ED Blakoe MAGNETINIO ZINGER Vyrų ROP Testosterono Didintuvas Nr. Siurbliai Varpos Extender Stipriklis Plėtros Sekso žaisliukai Vyrams Bruožai:

Visiškai naujas ir aukštos kokybės.

Šis Žiedas Galia / Magnetiniai Zinger tai Fizinis Galvaninės Baterijos.

Ji turi elektro-dinaminis Kankinys Cinko & Vario, kurios gamina amžiną tekėti elektros energijos (iki 1.49 v), kai liečiasi su natūralios drėgmės iš odos.

Ši maža suma Galvaninės Srovės neskausmingai skatina Korinio ryšio Augimas reiškia, ląstelėje signalo įjungimo, jis taip pat stimuliuoja Leidigo ląstelių sėklides gaminti nuostabų sumos testosterono, ir taip pat leidžia trans-absorbciją per odą labai naudinga Cinko ir Vario elementais.

Super minkštas Cinko didėja absorbcija ir pridūrė, kad visa tai yra puikus poveikis dvi didelės galios neodimio magnetinių rutuliukų švelniai stimuliuoja kraujotaką ir ląstelių dauginimuisi.

Dr.Robertas Blakoe, yra anatomist ir fiziologu išrado prietaisą, kad būtų panaudoti poveikis elektro-dinamiškumo suteikti savo pacientams naują patobulintą seksualinės energijos.

Savo erekcija buvo stipresnis ir tvarios, seksualinės ištvermės, ir ejakuliato kiekis buvo didesnis, nei kada nors anksčiau.

Šis prietaisas buvo įrodyta, kad būti veiksmingos, o tik parodė labai teigiamus ženklus ir nuostabius rezultatus.

Žymos: dildo, vyrų varpos plėtros, ed sheeran, susitraukimo zinger, peni žiedas, varpos enlargment gelis, gaidys, kapšelį neštuvų, etiger penisplus, varpos enlargment rankovės.


( 1 Reitingas )

Vnt.