USB Įkrovimo Mėlynos Šviesos Terapija Lazerio Spuogų Pen Spuogai Randų Minkštas Randas Tamsius Ratilus Valiklis Odos Priežiūros Prietaisas

€5.70


Pareigos:

Bio mikro srovė įjungta ląstelių, 415nm mėlyna šviesa pašalinti odos ir porų

Mėlyna šviesa pagerina laisvos odos, traukiasi poros, 42℃ micro šilumos pašalina spuogus, gerina raudonos dėmės, riebios odos ir labai jautriai odai.

Specifikacija:

Dydis: 140mm*30mm*30mm/5.51*1.18*1.18"

Savybės: giliai detoksikacija, lengvas spuogų, pagerinti spuogai raumenų, atkurti balta ir sklandžiai

Taikoma minios: tinka spuogai, odos didelis poras

Vartojimo dažnumas: 8-10 valandų kiekvieno naudojimo

Naudojimo Instrukcija:

1. Paspauskite ir laikykite nuspaudę mygtuką 3 sekundes pradėti mašina, ir lemputė bus po pradžios mašina.Palaukite apie 10 sekundžių (ten bus šiek tiek skiriasi pagal pasikeitus aplinkos temperatūrai) ir priminti, kad mašina visiškai pašildymas.

2. Nuvalykite odą, plėvelės odos esmė, ar taikyti kaukė popieriaus į veidą.

3. Atidarykite viršutinį dangtį, įspauskite mygtuką, darbo lemputė bus, nurodant gydymo pradžios.Mėlyna šviesa bus aptikti plaukų ir galvos bus šiek tiek karšta.Po 1 minutės, temperatūra bus palaikoma 42 ℃.

4. Turintis elektrai laidaus metalo juostelės pusės, mėlynos spalvos šviesos zondas vienu metu rezultatai + - 5V bi0 mikro srovė.Prašome kreiptis mėlyna šviesa zondas į reikiamą padėtį.

5. O apšvietimo lempos, veikia pagal veikimo schema.Veikimo metodas yra iš vidaus į išorę, ir judėti lėtai palei kryptimi iš apačios į viršų.

6. Po naudojimo, paspauskite ir laikykite nuspaudę mygtuką 3 sekundes išjungti mašiną, ir tada naudoti švarios medvilnės panardinamas į vandenį ar alkoholį, dezinfekcijos, ir tada padengti apsaugine danga.

7. Masažo kas 8-12 valandų ir naudoti 2-3 dienas.

Pastaba:

Prašome leisti 1-3mm skiriasi dėl rankinis matavimas.

Dėl skirtingų ekrano ir įvairių apšvietimo, nuotraukoje negali parodyti tikrąjį spalva elementą.Ačiū už jūsų supratimą.

1 X Mėlynos Šviesos Terapija Lazerio Spuogų Pen

1 X USB Kabelis

[relateproductdetail/]

Žymos: lazerio vietoje, aliuminio ratas, circl, veido lazeriu, lazerio galia, lazerio odos, veido pen, olay spuogai randų šalinimo, 360 lazerio lygis, lanbena spuogai randų šalinimo.


( 1 Reitingas )

Vnt.