TNMG160404 NN Frezavimo Įrankis Išorės Tekinimo Įrankis Aukštos Kokybės CNC Tekinimo Įrankis Karbido Įrankis TNMG 160408 NN Tekinimo Inser

€7.93


Sveiki atvykę į mūsų parduotuvėje:

Ši parduotuvė yra naujai atidaryta.Vientisumo valdymas.Tai yra tik užsidirbti, kredito, o ne uždirbti pinigus.Ačiū.Visi produktai šioje parduotuvėje, yra autentiški.Kokybės užtikrinimo, užbaigti produktai, sveiki klientams ateiti ir tvarka.Mes jums tarnauti visa širdimi!

Pirkėjo pranešimą:

1. Užsakymo Informacija, siekiant užtikrinti, kad produktas pristatomas į savo rankas greitai, prašome patvirtinkite, sąžiningumą ir teisingumą kvitą informacija prieš užsakant.Zip kodas yra labai svarbus.Kai kurios logistikos reikalauti tikslios informacijos ir zip kodus, kitaip jie nebus išsiųstas jums laiku.Jei reikia pakeisti produkto gavimo informacijos, prašome susisiekti su klientų aptarnavimo laiku pakeisti jums. 2. Jei produktas turi kokybės problemų, prašome atsiliepimų laiku.Mes ją išspręsti už jus laiko.Atkreipti dėmesį į parduotuvės dovanos, mūsų parduotuvėse yra specialios nuolaidos gerbėjai, nereguliarus įvykių ir didelių kuponai laukia jūsų. 3. Dėl specialaus pobūdžio tam tikrų šalių ir kitų aplinkai, transportavimo, ji yra rekomenduojama, kad jūs nurodote Sportuokstilingai.lt Nerimauti Nemokamai Logistika, kuri yra oficialus logistikos.Jei yra kitų aplinkybių, logistikos bus automatiškai kompensuoti.Mieli draugai, prašome būti tikri, kad po to, kai mes išsiųsti jūsų gaminio, mes atkreipti dėmesį į statusą savo paketą ir išsiųsti paketą informaciją laiku.Jei produktas neturi atvykti, prašome nesijaudinkite, logistikos kartais bus atidėtas.Jei produktas turi kokybės problemų, prašome atsiliepimų laiku.Mes ją išspręsti už jus laiko. 4.Jei jums atkreipti dėmesį į mūsų parduotuvę ar duoti penkių žvaigždučių pagirti, būsime labai dėkingi.laimingas pirkinių!Ačiū!

Žymos: frezavimo įrankiai, metalai, ego tekinimo įrankiai, labai mažos metalo tekinimo stakles, už staklės, greitai chang įrankis paštu, sclcl, mini tekinimo frezavimo attachement, tnmg160408, mini tekinimo įrankiai, metalai, ratai medienos tekinimo.


( 4 Reitingas )

Vnt.