Sumontuotas Židinys 8 Ašmenys Šilumos energija Varomas Viryklė Ventiliatorius komin Žurnalas Medienos Degiklis Ekologinio Draugiškas Tylus Ventiliatorius Namų Efektyvus Šilumos Paskirstymo

€43.53


Savybės:

- Ši viryklė ventiliatorius maitina transformuojasi į šilumos energijos, nenaudojant jokių baterijų ar elektros.

- - - - Geresnė šilto oro cirkuliacija rezultatų didesnį komfortą ir sumažinti medienos suvartojimas nuo jūsų viryklė.

- Diapazonas darbinė temperatūra yra apie: 176°F/80°C~482°F/250°C temperatūroje, aukštesnė temperatūra, greičiau jis pradeda suktis.

Dėmesio: temperatūra negali būti daugiau kaip 345°C, kai naudojant viryklė, ventiliatorius.

- Įdiegti 2 Būdais: magnetas yra tiesiogiai adsorbuotos ant ketaus vamzdžių,arba pakaba ant vamzdžio su metalo žiedas, kuris neužima vietos ir yra gražus ir patogus.Paprasta vieta, diskas sukasi tyliai, be triukšmo, ir suteikia jums švarus ir gaivus malonumą.

Techniniai duomenys:

Menčių Skaičius: 8

Pradėti Temperatūra: 50°C

Darbo Temperatūros Diapazonas: 176°F/80°C~482°F/250°C

Medžiaga: Aliuminio Anodavimas

Spalva: Juoda/Pilka/Auksas/Sidabras/Bronza/Rožės

Pakuotė:

1x Viryklė Ventiliatorius

2x Metaliniai Žiedai

1x Instrukcija

Šiltas Patarimai:

1. Šilumos energija varomas viryklė Gerbėjai neveda tiesioginių temperatūros padidėjimas, bet tik įrankis, siekiant paspartinti šilumos perdavimo kamino.

2. Techninės priežiūros nemokamai: tiesiog gera tai kartais ir įdėti šiek tiek šviesos, aliejus, peilių veleno jį laikyti verpimo sklandžiai ir tyliai!

3. Nereikia turėti bazę kaitlentės.Nedėkite kaitlentės dėl neapsaugoto paviršiaus, kai jis yra karštas.

4. Norėdami perkelti ar atlikti ventiliatorius,visada naudokite ištraukiama rankena mūvint pirštines.Išlaikyti savo vaiką toli, kai naudojant.

Žymos: šilumos galia viryklė ventiliatorius, baldai židinys, medienos degimo krosnis, ausies kabliuko viela, kaminų ventiliatorius, granulinis degiklis, akmens medienos viryklė, ventiliatorius, židinys viryklė, ekologinio ventiliatorius viryklė, žurnalas pagalvė.


( 1 Reitingas )

Vnt.