Suderinama ChamSys MagicQ, E1.31 (sACN), kad DMX Sąsaja / Tilto, 4 DMX512 Visatas galia iki 2048 DMX kanalai.

€65.09


E1.31 (sACN), kad DMX Sąsaja / Tilto Multicast Įvesties Formatas : E1.31 (Streaming-ACN) Protokolą, Išvesties galia : 4 DMX visatas, iki 2048 kanalų Manual Parsisiuntimo Nuorodą Sportuokstilingai.lt nepalaiko išorinio nuorodą, jūs turite rankiniu būdu tipas aukščiau esančią nuorodą į savo interneto naršyklės adreso juostą.E1.31 (sACN), kad DMX Sąsaja / Tilto, 4 DMX512 Visatas, produkcija, puikiai pakeičiančių USB dongle DMX512

Produkto Trumpas (1) E1.31 (sACN), kad DMX Sąsaja/Tilto, galia iki 4 DMX visatas. (2) E1.31 DMX per Ethernet į Mutilcast formatas, konfigūruojama per web naršyklę. (3) Daugiau E1.31 DMX Sąsajas su skirtingais DMX visatos numeris gali būti naudojamas per tinklo (LAN) ryšį, pasiekti daugiau DMX visatas produkcija. (4) Suderinamas su bet kokios programinės įrangos paketas, kuris palaiko E1.31 (sACN) protokolą produkcija.Pavyzdžiui, žemiau programinė įranga palaiko E1.31 protokolo produkcija ir dirba su E1.31 DMX Sąsaja.Už programinės įrangos galia setup, tiesiog pasirinkite E1.31 / sACN / ACN išėjimo tipas, nereikia tvarkyklių diegimo.

Suderinamos programinės įrangos (1) Madrix (2) ChamSys MagicQ (3) Luminair (4) LSP: Šviesos Šou " Pro "(5) Vixen (6) Lightjams (7) LOR: Šviesiai-O-Rama (8) LightFactory (9) "Spragtukas" (xlights) (10) Jinx (11) QLC (Q Šviesos Valdiklis), (12), Martin M-PC (13) OLA

Pakuotė

Dydis: L11.5cm x W9cm x H4 cm ;

Pakuotės Dydis: 16x16x6cm ; G. W.: 370 g Priedai: (1) Reguliuojamos DC 5V Maitinimo -- 1 vnt (2) Vieno metro ilgio CAT5 ethernet kabelis -- 1 pc (3) RJ45, kad DMX (XLR-3pin) jungtis-- 4 vnt.

5 Žingsniai, Greitos Pradžios Vadovas, Žingsnis (1) Patikrinkite, ar jūsų paketą, siuntinių ir rasite vieną E1.31 DMX Sąsaja, vienas DC5V maitinimas, vienas RJ45 vyrų vyrų CAT5 kabelį ir 4 RJ45, kad DMX išvesties jungtys.Žingsnis (2) Prijunkite CAT5 kabelį tarp jūsų kompiuterio RJ45 Lizdas (ethernet) ir sąsaja įėjimo uosto.Žingsnis (3) Prijunkite savo DMX armatūra sąsaja išėjimo uosto.Žingsnis (4) Prijunkite DC5V maitinimas su sąsaja.Pirminio įjungimo, kad " DMX "LED indikatorius pradės mirksėti 2 mirksi ir "INTERNETO" LED indikatorius bus įjungti.Žingsnis (5) Atidaryti savo programą ir pasirinkite E1.31 , sACN ar ACN išėjimo tipas.Ir E1.31 DMX yra paruoštas naudoti.Dabar galite žaisti su savo programinę įrangą ir mėgautis sąsaja!Į išsiųsti kaip numatytąją reikšmę sąsaja yra taip toliau ir gali būti keičiamos ir / sukonfigūruotas per interneto naršyklę konfigūracijos komandos.Default IP: 192.168.1.206 Numatytoji galia DMX visatos Nr.: RJ45 Lizdas 1 = Išvesties DMX Visatos 1 RJ45 Lizdas 2 = Išvesties DMX Visata 2 RJ45 Lizdas 3 = Išvesties DMX Visata 3 RJ45 Lizdas 4 = Išvesties DMX Visatos 4 P. S.: galite priskirti bet visatoje skaičių į visus išėjimo RJ45 uoste per sąrankos žiniatinklio puslapį, pavyzdžiui, Visatos 123-RJ45 port 1, Visatos 666, kad RJ45 port 2, ...

Jeigu manote, kad aukščiau numatytoji reikšmė yra pakankamai gera jūsų kontrolės sistemos, tai, kad ir čia jums eiti ir žaisti!

IP nustatymas yra ne necessay jei prijungiate sąsaja tiesiogiai prie kompiuterio, o ne iš savo jungiklis/maršrutizatorius.

IP sąsaja yra tik atidaryti Sąrankos Tinklalapį per Maršrutizatorius (Switch.

Sąsaja veikia Multicast formatu, ne Unicast formatas, vieneto IP yra ne turi už Multicast formatu.

Jūs visada galite atidaryti Sąrankos tinklalapį, jungiantį sąsają į savo kompiuterį tiesiai.

Jei jums reikia pakeisti numatytuosius parametrus, galite lengvai atidaryti Sąrankos Puslapį.

Kaip atidaryti Sąrankos Žiniatinklio Puslapį, Jei jūs turite maitina iki sąsaja ir turi sąsaja prijungtas tiesiogiai prie kompiuterio RJ45 Lizdą, ir jums reikia atidaryti sąrankos žiniatinklio puslapio karto, pls, atlikite žemiau aprašytus veiksmus: (Žingsnis 1) paspauskite RESET mygtuką, norėdami iš naujo paleisti sąsaja, tada paspauskite ir palaikykite mygtuką MODE, po kelių sekundžių, pamatysite, kad ir "WEB' & 'DMX' LED indikatoriai "flash" kartu norma vienam flash per sekundę.Po 3 mirksi, atleiskite mygtuką MODE! (Žingsnis 2) Po kelių sekundžių, " DMX "LED indikatorius pradės mirksėti 7 kartus ir po to "INTERNETO" LED Indikatorius bus įjungti. (3 žingsnis), Tada eikite į savo interneto naršyklę ir įveskite sąsaja laikinai IP 169.254.74.73 ne adreso juostoje ir spustelėkite klavišą Enter, jūs iškvieskite sąrankos žiniatinklio puslapyje.

Jums nereikia įdiegti jokios deiver šios sąsajos.tai yra plug and play.Jūsų programinė įranga išvesties nustatymas, tiesiog pasirinkite sACN/e1.31 išėjimo ir viskas.

Pavyzdžiui, galite tiesiog pasirinkti ACN produkcija, MagicQ išėjimo tipas.

Manual Parsisiuntimo Nuorodą Sportuokstilingai.lt nepalaiko išorinio nuorodą, jūs turite rankiniu būdu tipas aukščiau esančią nuorodą į savo interneto naršyklės adreso juostą.Mes teikiame Europos/UK/Australijos kištukinis adapteris nemokamai.

Žymos: mjjc led valdiklis, mini dmx šviesos controler, artnet dmx, 12 dmx dimeris, dmx512 relė, kontrolės dmx, artnet, dmx splitter dmx512, dc žemyn žingsnis, DMX.


( 2 Reitingas )

Vnt.