Sporto Salė Kablio, Svoriai, Hanteliai Sunkiosios Atletikos Sporto Pirštines Paramos Sijos Musculation Fitneso Sunkiųjų Kultūrizmo Deadlifts

€11.87


Specifikacijos:

Spalva: juoda,raudona,geltona Pareigos: Apsaugos, Padidinti Medžiaga:Nailonas,plieno Dydis:nemokamai dydis (Konkretus dydis yra paveikslėlyje)

Pakuotė:

Sunkioji Kablys*2

Savybės:

1.Neleisk, kad jūsų slydimo sukibimas išsaugoti jums pasiekti savo max svorio ir pakartojimų!Mūsų trauka dirželiai su kėlimo kabliai turi neslidžia DANGA, o tai reiškia, kad jums nereikės nerimauti apie tai, baras stumdomas ar kratantis per kabliuko. 2. Kėlimo Kablys Tvirtinasi Ultimate Riešo Apsauga.Šių Trauka Dirželiai Yra Pilnai Reguliuojamas Kablys Ir Kilpa "Velcro", Šių Atletikos Riešo Pirštinės Gali Būti Dėvėti ant Bet kurios Sporto Mokymo Pirštines Ir vis Dar Tinka Jūsų Delno Ir Riešo. 3.Liftas į savo didžiausią potencialą, o sunkiosios atletikos dirželiai , rankiniai spaustuvai.Tvirta rankena bus ne tik padėti jums su atletika, kultūrizmas & crossfit mokymo srityje, bet taip pat pagerinti jūsų kasdienio gyvenimo tvarkymo ir pasitikėjimą.

Žymos: sporto žmogus svoriai, moterų štanga rinkinys, dumbbel, trauka marškinėliai, sporto salė hanteliais, 16 kg kettlebell, stendo sporto salė, į liqua slim, vyriausiasis treneris, Crossfit.


( 4 Reitingas )

Vnt.