Skaitmeninio Į Analoginį RCA L/R, 3,5 mm Garso Keitiklis Optinis Bendraašiai Ir RCA Out Skaitmeniniai Analoginiai Keitikliai, Plug And Play

€9.02


Skaitmeninio Į Analoginį RCA L/R, 3,5 mm Garso Keitiklis Optinis Bendraašiai Ir RCA Out Skaitmeniniai Analoginiai Keitikliai

Savybės :

【Skaitmeninis Analoginis Konverteris】Šį DAC Keitiklis Konvertuoja Bendraašis arba Toslink Skaitmeninio Garso Signalus į Analoginius L/R Garso ir Galima Prijungti prie Išorinių Įrenginių, Tokių kaip Stiprintuvai per Standartinę RCA Tipo Jungtis, taip Pat Galite Pasirinkti, 3,5 mm Ausinių Išėjimo, Prijungti Aukštos Kokybės Ausines, Jos Idealiai tinka Home "arba" Professional Garso Perjungimas.

【Dvikryptis Jungiklis】Dvikryptis Jungiklis Dizainas Leidžia Daugiau Nei DAC Keitiklis, Ne tik Palaiko Skaitmeninio į Analoginį, taip Pat Palaiko Skaitmeninio Digital (Parama Toslink į Bendraašiai ir Bendraašiai į Toslink) ATKREIPKITE DĖMESĮ: Šis Keitiklis Palaiko Skaitmeninio į Analoginį, BET NE Remti Analoginio į Skaitmeninį.

【Palaiko garso Reguliavimo】Built-in High-fidelity Stiprintuvo Lustai, L/R ir 3,5 mm Išėjimo Galite Vairuoti 16~150ohm Varža Ausinių/Garso.Palaiko garso Valdymas, garso Valdymo Rankenėlė Tiesiog koreguoti Garsumą Ausinių Sąsaja ir RCA Sąsaja, Ne Bendraašis arba Toslink.

【Plug and Play】 Ateina su 4.0 OT Optinis Kabelis, Koaksialinis Kabelis ir Maitinimo Adapteris, nereikia Įdiegti Papildomų Programų, Tiesiog "Prijungti ir Leisti" (Pastaba: Ši Skaičiuoklė Doesnt Parama 5.1 Kanalų, Tokių kaip "Dolby" ir DTS; reikia Nustatyti Garso Išvesties į PCM arba LPCM Prieš Naudodami; PS4 Pro ir PS4 Slim Cant Naudoti Šį Konverteris).

【192KHz Ėmimo Pasiektas Rodiklis】Su Volume", Galite Reguliuoti RCA L/R + 3.5 mm Jack Audio Išvestis, Patogus Naudotis (Pastaba: NEGALI Kontroliuoti Toslink arba Koaksialinis Audio Išėjimas).Ji iš Tikrųjų Palaiko Ėmimo Sparta 32, 44.1, 48, 96 ir 192 KHz, 24-Bit S/PDIF Gaunamus Bitų Srautą į Kairę ir į Dešinę Kanalai.

Pastaba:

1. Yra maitinimo jungiklis ant volume, prašome įjunkite maitinimo jungiklį, prieš naudodami VPK.

2. Prašome nustatyti Garso Išvesties į PCM/LPCM Formatu.

3. Samsung TV, jei nėra garso netgi galite nustatyti garso išvesties į PCM/LPCM formatu, prašome įjunkite TELEVIZORIŲ išorinius garsiakalbius (Meniu-Sounds - Speaker Setup - HESB/išorinis garsiakalbis-ON)

4. Šis keitiklis doesnt Parama 5.1 Kanalų, Tokių Kaip "Dolby" ir DTS.

5. PS4 Pro ir PS4 Slim NEGALITE naudotis šia konverteris, kaip jie dont turėti Optinio pluošto išėjimo sąsaja.

Specifikacija:

Prekės Pavadinimas: Skaitmeninė į Analog R/L Audio Converter

Medžiaga: Aliuminio

Įvesties Sąsaja: Toslink, Bendraašiai

Išvesties Sąsaja: R/L RCA, Toslink, Coaxial, 3.5 mm

Signalo Diskretizavimo Dažnis: 32-192 KHz

Bit Rate: 16-24 Tiek

Išėjimo Varža: 16-300 ohm

Darbinė Įtampa: DC 5V

Pastaba:

Prašome leisti 1-3cm (0.4-1.18") skirtumas dėl vadovo matavimo ir šiek tiek spalvų variacijos, dėl skirtingų ekrano nustatymas.

Žymos: vaizdo kameros į kompiuterį, rca jungtis, jack šviesolaidinių, RCA, pereiti toslink, canon lizdas, kabelio sharp, spdif, ldo dc konverteris, amp stebėti.


( 0 Reitingas )

Vnt.