SAE 2PIN DC12v 5.5mmx2.1mm 18AWG Saulės skydelis DC Maitinimo Automobilių įkroviklio Kabelį 3FT

€4.93


pristatymas funkcijos: Pristatymo JAV 10-25 dienas per USPS paprastai .

Šalies Pristatymo laikas Japonija 15-25 dienas, Australija, Malaizija, Kanada, Tailand, Indija 20-30 dienų, Izraelio, čekijos, Airijos, Olandijos 25-35 dienas, Naujoji Zelandija, Graikija, Turkija, Kroatija, Vokietija, Vengrija 30-40 dienų, Meksika, Prancūzija, Jungtinė Karalystė 35-45 dienų Ukrainoje,Rusijoje 40-55 dienų, Brazilija,Italija,Ispanija,Argentina,Čilė,Malta 45-60 dienų

1. Keletą siuntų pristatymo anksčiau, nei mūsų, Tai yra sėkmės tik , Ne visi .Ne reiškia, kad jūsų siuntinys bus pristatymas per anksti ! 2. Jei pirkėjas nesutinka virš mūsų pristatymo laikas , Pls nepirkite !!! 3. Jei virš nėra sąraše jūsų šalyje , Pls kreiptis į savo kaimyninę šalį dėl pristatymo laiko. 4.Jei prekės nėra pristatymo, Mes grąžinsime pinigus už pirkėjo arba laivo sklypo vėl, Kai sklypas yra atvyko tada, pirkėjas mokėti dar kartą.

Pastaba : 1.Jei bendras svoris yra daugiau nei 2 kg, Turi laivą per Express, Po šiukšlių sklypas, daugiau nei 2 kg, Krovininio yra papildoma Express". 2. Jei laivas per Express, Krovinių yra papildomas ,Pirkėjas turi pateikti telefono Nr..

Palikite atsiliepimą : 1. Jei esate nelaiminga dėl kokių nors priežasčių, Pls nepalieka mums neigiamų atsiliepimų pirma .Susisiekite su mumis žinute,Ar E-mail, prieš jums palikti neigiamą atsiliepimą.Tikrai mes pasistengsime mūsų 100% pastangas išspręsti šią problemą . 2. Mes jums atsakyti jūsų pranešime per 24 valandas, nepamirškite patikrinti savo pranešimų dėžutę,Arba E-pašto dėžutę.Jei nenorite gauti mūsų atsakymo, Gal ji buvo sustabdyta jūsų pašto serverio, Todėl prašome nedvejodami kreipkitės į mus vėl.Ačiū už jūsų labai kooperacijos! 3. atveju negalėjo padėti, jums nieko, Ir gaišti laiko, tiek mums, Tik susisiekite su mumis galėtų išspręsti savo problemą laiku .

Žymos: 2 žingsnis arkliukas žuvys, radijo, gps fiat 500 l, radijo, gps, wi fi rds, radijo, gps mondeo iv, stensil tapybos a4, radijo panaudoti dodge, radijo ausinės fi, žingsnis 18 cm elektrinė, ultra padidinti 20 ožkų.


( 0 Reitingas )

Vnt.