Oro Slėgis Shockwave Terapijos Aparatas Su Ultragarso Terapijos, Fizioterapijos Įranga

€1 520.32


Oro Slėgis Smūgio Bangos, Pneumatinės balistinių smūgio banga priemonė yra kompresorius, generuojamų impulsų garso bangas tiksliai į balistinių.Shockwave terapija yra tarpdalykinis prietaisas naudojamas ortopedija, reabilitacija, sporto medicinos, urologijos ir veterinarijoje.Jos pagrindinis turtas yra greitas skausmo ir mobilumo atkūrimo.Kartu su yra ne chirurginė terapija nereikia nuskausminamųjų daro tai ideali terapija, siekiant paspartinti ekonomikos atsigavimą ir išgydyti įvairių nuorodų, sukelia ūmų arba lėtinį skausmą.Ultragarso Banga ultragarso bangos yra sukeltas pjezoelektrinis efektas, kurį sukelia vibraciją, kristalai, per galva zondas.Dėl ultragarso bangas, kurios pereina per odą ir sukelti vibraciją, dėl vietos minkštųjų audinių.Kai ultragarso bangos propaguoja žmogaus audinių, jos energijos nepertraukiamai sugeriama audinių ir pasikeitė į šilumos pakelti temperatūrą audinių ląstelių, siekiant pagerinti kraujotaką, pagreitinti metabolsm, stiprinti vietos histotrophic mityba, ir stiprinti veiklos fermentų.Privalumai 1.Du fizioterapijos technologijos vieną mašiną 2. Visiškai naujas dizainas su patentų 3.10.4 jutiklinis ekranas

4. Naujo dizaino programinė įranga

5. 6 bar slėgio, o aukšto dažnio ultragarsą

Funkcija

1. Sporto žalos išieškojimo

2. Reabilitacijos terapija

3. Fizinė medicina ir reabilitacija

4. ED gydymo Poveikis 1. Tai saugus, neinvazinis, gydymas, siekiant sumažinti celiulito ir kitų pagerinti kūno privalumus.

2.Įvairių kūno dalių, gali būti gydomi efektyviai.

3. be prastovų po gydymo, rekomenduojama take it easy maždaug 48 valandas po to.

4. Tipiška sesija trunka apie 30 minučių arba mažiau.

5.Pastebimų rezultatų galima pasiekti vos per keletą sesijų (8-10 procedūros yra rekomenduojama).Atsarginės Dalys iš Ultragarso rankena ir viena Pneumatinė shockwave rankena.Shockwave rankena su 3 mutiple bangų (vienodo dydžio,spindulinis ir dėmesio formas),visiškai 12 vadovai 10 skirtingų kūno dalių.Visiškai atnaujintas rankena strcture ,lengviau išlaikyti,lengviau pakeisti kulka,labiau skverbiasi galia ,giluminiai fizinės terapijos aparatas su 2 kulkomis atsarginių.Parametrai Daugiau Realių Nuotraukų Paslaugos 1. Garantijos laikas pagrindinį mašinos: 1 metai 2 metai. Garantijos laikas atsarginių dalių: 6 mėnesiai 3. Jei jūs pirkti mūsų mašina, mes siūlome jums visą techninę paramą 4. Mes turime gerą patirtį, paslaugas po pardavimo.Jei yra kažkas negerai su jūsų mašina, nedelsdami susisiekite su mumis ir siųsti kai kuriuos vaizdo įrašus ir paveikslėlius į jav.Mes sužinoti, problema mašinos pagal vaizdo įrašus ir nuotraukas.Mes suteikiame problemos sprendimo būdų ir padės jums išspręsti problemą .Jei kai kurių atsarginių dalių reikia keisti, mes atsiųsime jums keletą. 5. Suteiksime šalinti vadovą, siekiant padėti jums išspręsti problemas lengvai.

Žymos: indiba, ultragarso terapijos, mašinos, fizioterapijos fizinė, ultragarso terapijos aparatai, elektroterapijos aparatas, pėdų gydymas, ultragarso aparatas medicinos fyzio, vyrų lieknėjimo mašina, cryolipolysis shockwave terapija, moterų terapijos aparatas.


( 1 Reitingas )

Vnt.