Naujas Rinkinys Vožtuvas Pavasario Kompresorius, Įrankių Rinkinys, skirtas Automobilių, Motociklų Benzininiams Varikliams, AU

€24.87


FUNKCIJA

Šis VOŽTUVAS PAVASARIO KOMPRESORIUS ĮRANKIS pagamintas iš aukštos kokybės plieno, yra lygaus paviršiaus.Pratęsimo varžtai turi kortelę plieno kamuolys, įrankis bus ne nukristi, kai naudojamas.

n Tai profesionalios kokybės vožtuvas pavasario kompresorius, įrankių rinkinys idealiai tinka naudoti automobiliai, mikroautobusai, mažųjų laivų varikliai ir dauguma motociklų varikliams.

n įvairių dydžių adapteriai, kad tai vienas iš labiausiai universalus rinkoje, kaip jis bus pašalintas ir suspausti spyruokles labiausiai cilindrų galvutes.

n Šis rinkinys leidžia jums teisingai įstatykite vožtuvų spyruoklės, kaip tai daro tai lengviau suspausti spyruokles.

SPECIFIKACIJA

n Produkto Pavadinimas: 10 vnt Automobilį, Motociklą Vožtuvas Pavasario Gnybtus Kompresorius Įrankis Bitų Rinkinys JK PARDAVĖJAS

n Atidaryti pusių adapteriai dydis: 16mm, 19mm, 23 mm, 25mm, 30mm

n Pratęsimo varžtai dydis: 120 x 13.5 mm (2vnt), 70 x 13,5 mm

n Suspaudimo baras dydis: 100 x 5mm

n Medžiaga: Plienas

n pastaba: raudona objekto paviršiaus įrankis yra variklio alyva, tai siekiant apsaugoti įrankis.

Visi mūsų produktai yra sandėlyje ir paruošta nedelsiant išsiųsti

PAKUOTĖ

n 5 x atidaryti pusių adapteriai: 16mm, 19mm, 23 mm, 25mm, 30mm

n 3 x pratęsimo varžtai

n 1 x suspaudimo baras

n 1 x saugojimo bylos

Žymos: motociklų padangų vamzdis, motociklų remontas, kompresoriai, kompresorius, 240mm šokas, automobilių kompresorių, segmento kompresorius, fox shox, motociklo plastikinis vamzdelis, carsun automobilių kompresorių, "jaguar" automobilių kompresorių.


( 1 Reitingas )

Vnt.