Naujas 90/65-6.5 Žieminės Padangos visureigių Ant Padangų Elektrinis Motoroleris Dualtron Ultra "PASIDARYK pats" UŽ 2 Stoke Mini Pocket Bike Aukštos Kokybės

€37.73


Naujas 90/65-6.5 Žieminės Padangos visureigių Ant Padangų Elektrinis Motoroleris Dualtron Ultra "PASIDARYK pats" UŽ 2 Stoke Mini Pocket Bike Aukštos Kokybės

Padangų Dydis : 90/65-6.5

Kaina apima: 1 vnt tubeless Žieminės padangos

Pagrindiniai klausimai, prieš perkant

*Kai kurie žmonės jį pavadino dulkių padangų, iš tikrųjų tai pneumatinių padangų ar pripučiamos padangos, bet tubeless.jei turite Dualtron Perkūnas, jums tiesiog reikia nusipirkti išorinės padangų, jei turite Speedual Plius, jūs turite jį naudoti collocating su vidinio vamzdžio.

*Galbūt kai kurių kitų 11-colių motoroleriai gali suteikti ši padanga taip pat prašome patikrinti, ar stebulės ir ženklai ant originalios padangos.Kas svarbiau, jums reikia patikrinti pakabos svirtys ir sparnus, ir įsitikinkite, kad erdvė yra pakankamai lanksčios šios platesnės padangos.

*Rato centras tubeless yra neatskiriami, tokių kaip Dualtron Perkūnas, todėl labai sunku įdiegti padangos.įrengimas reikalauja stiprios atsuktuvai ir metalo, laužtuvai, kurie tikrai nulio hub žiedas.be to, jūs turite būti sumaniai ir galingas, Jei jums nerimauti apie tai, prašome rimtai apsvarstyti prieš perkant.

*Pripučiamos už tubeless padangų yra ne paprasta, jums reikia padaryti, padangų krašto spaudos rato stebulė sandariai, ar jūs niekada siurblys oro į padangų visiškai.

*Kaina neįeina muitų ir mokesčių.Yra tam tikras santykis, kad prekės bus tikrinami muitinės, jeigu pakuotėje yra tikrinama, jums reikia sumokėti muitinei youself.Aš nežinau konkrečių muitų tarifo standarto.Jums reikia paklausti apie muitinės agentūra savo šalyje.

Žymos: citycoco motoroleris, dualtron, rogės, sniegas, mi motoroleris, slidinėjimas sniego motoroleris, dyi rinkinys, motoroleris speedway", nagų perdavimas, dualtron ultra, padangų valv.


( 0 Reitingas )

Vnt.