Naudoti Asic miner Innosilicon A6+ CT Master 2.2 Gh/s Scrypt IP miner geriau nei Innosilicon A4+ A6 A9 Antminer L3 L3+ S9 Z9mini

€3 286.36


Perskaityti prieš perkant: Visi rusijos klientams yra nemokama mokesčių.Rusijos užsakymams, laivybos per CDEK (Kinija, Rusija Express),Mes susidoroti su custom clearace jums išvengti užsakymą problema.Taigi, Rusija klientas gali nusipirkti,ir mes pristatymas greitas.Ir CDEK pristatymo laikas, reikia apie 3-4 savaites ,todėl Rusija klientai kantriai laukti Produkto Aprašymas: Innosilicon A6+ yra patobulinta A6 pagerinti našumą iki 2.2 Gh/s 2100W galios suvartojimas.Tai suteiks jums geriausią kasybos konkurencinį pranašumą, didesnę investicijų grąžą ir ilgaamžiškumą. 1. Hashrate:2.2 Gh/s (+/-5% naudingumo) 2. Galingumas:2100w ( +/- 10%, įprastu režimu, prie sienos, PSU efektyvumas: 93%, temperatūra: 25°C) 3 .Dydis:(L)360mm*(W)155mm*(H)247mm (dviejų vamzdžių) 4 .Grynasis Svoris:9.31 KG (be PSU) 5 .Interneto ryšys:Ethernet 6 .Leidžiama aplinkos temperatūra:0°C iki 40°C Laivybos sąraše:

1. Innosilicon A6+ CT Meistras------------------ 1 PC

(Panaudota,90%naujas)

2.Su 2500W galios tiekimo ----------------------- 1 PC

(Naudotas)

Produkto Rodymas:

pastaba: kaina kasybos mašinos dažnai priklauso tokie kintamieji, kaip valiutos kurso, phantom valiuta kainos, ir tinklo sunkumų.Nesutinka grąžinti prašymus ar grąžina.Po pardavimo paslaugos: 1. Dėl specialių prekes, ne grąžinamosios išmokos ar grąžina yra priimama po pristatymo 2. Dėl rinkos svyravimų, produktų kainos gali būti pakeistas bet kuriuo metu po jūsų pirkimo.Mes neprisiimame prievolės iš anksto ir kainos kompensaciją. 3. Naudotos mašinos Mes garantuojame, galia ir galios parametrai, tačiau išvaizda nėra garantuotas.Prašome apsvarstyti prieš perkant.garantinis aptarnavimas: 1. 90 dienų nuo išsiuntimo dienos 2. Jei tai yra garantija politikos, su trūkumais, miner, remontą gali atlikti nemokamai, po garantinio laikotarpio, mašina turi mokėti už remontą pagal faktinę situaciją. 3. Šie įvykiai bus taikoma garantija: Klientas pirmą pašalina/pakeičia bet kuri sudedamoji dalis, kuri pati; žala dėl žaibo ar įtampos šuolių; svilėsių dalių, dėl benamių valdybos arba mikroschema; kalnakasių/circuit, boards/komponentus įsiskverbti dėl drėgmės sąlygomis Ar korozijos ir žalą. 4. Mokėti pristatymo mokesčio, kai laivybos atsarginės dalys garantinio laikotarpio metu 5. Jei turite kokių nors klausimų, kai gauna paketą, prašome susisiekti su klientų aptarnavimo tarnyba.vežimą : 1. Nemokamas pristatymas numatytasis DHL 2. Apie verte, deklaracijos: 1KG--2KG -------15USD 2KG--8KG-----------35USD 8KG ---20KG-------------50USD 3.Ypatingieji reikalavimai, prašome susisiekti su klientų aptarnavimo.

Žymos: btc miner, ethereum miner, asic, antmin, bitcon miner antminer, eth miner, oficialus asics, antmin s9, asic miner, innosilicon miner.


( 0 Reitingas )

Vnt.