Makartt Nagų Grąžtas Nustatyti Aukso Volframo Karbido Diamond Nagų Grąžtai 10vnt Pašalinti Akrilo Nagai, Gelio lenkijos Poli Nagų Gelis

€27.93


Apie produktą

* Ar※pašalinti Gelio Nagų Grąžtas Nustatyti: Puikus nagų gręžimo karūnų rinkinys ateina su 10vnt all-in-vieną aukso bitai.Tinka pašalinti visus gelio nagai, tokių kaip gelis, nagų lakas, poli nagų gelis, cinkavimas milteliai.Puikus manikiūro pedikiūro įrankiai pašalinti negyvas odos. * Ar※Multi-funkcijos: Karbidas nagų gręžimo bitai yra ideali nagų dailės priemonės, Jūs galite pertvarkyti, lenkijos, smoothen, šlifuoti, sharpen, išdrožti ir neaten poli nagų gelis, gelio nagai ar akrilo nagai lengvai ir greitai.Vertė už pinigus. * Ar※lengvas Nagų grąžtus: Makartt nagų grąžtai, įrankiai, yra tvirtumo, sunku nešioti ir patvarus naudoti.Nešiojamas ir lengvas, skirtas tiek asmeninius ir šeimos naudoti bet kuriuo metu ir bet kur. * Ar※lengva Valyti: Aukso karbido nagų gręžimo bitai yra atsparus korozijai, taip pat ne užsikimšimo vinių.Geriausia dovana pradedantiesiems pradėti savo nagų dailės kelionę. * Ar※kompaktiškas Grąžtai Nagai Dizainas: Su savo nešiojamų dizainas, lengvas, tai lengva turėti abu asmens ir šeimos naudoti bet kuriuo metu ir bet kur.

Volframo Karbidas Aukso Nagų Gręžimo karūnų Rinkinys 10vnt

* Ar※UNIVERSALUS: Jūs galite naudoti šiuos įrankius buff ir smoothen savo nagų, šlifuoti formą ir pašalinti gelio nagų ar negyvas odos. * Ar※NEŠIOJAMIEJI: Lengva nešiotis ir patraukti juos iš.Jūs galite padaryti savo nagų meno kūrinius, bet kuriuo metu, bet kurioje vietoje. * Ar※LAIKO TAUPYMAS: Sumažinti savo laiką per pusę, patogus ir efektyvus jūsų manikiūro. * Ar S※AFETY BITAI: unikalus dizainas jums padaryti jūsų nagų apipavidalinimo ir apsaugoti jūsų odą nuo pažeidimo.

Nagų Gręžimo karūnų Rinkinys, skirtas Manikiūro & Pašalinti Geliai

* Ar pašalinti odelės, apdailos krašto, lenkų į savo nagus. * Ar pašalinti odelės ir papildomų klijų.Naudojamas esant nagų arba sienelių. * Ar pašalinti gelio nagų lako & poli nagų gelių. * Ar lengvai padaryti paviršiaus darbas nagų * Ar sutrumpinimo ir formuojant ekstra storio ir netinkamų nagai * Kurie užmiega pjovimo Padarykite, kad šypsena linija * Ar pašalinti gelio nagų lako & poli nagų gelių.

Makartt Volframo Karbido Plieno Nagų Bitų Rinkinys

Tinka Daugumai Dydis 3/32" Nagų Gręžimo Mašina, Aukščiausios kokybiškos ir gerai ištirtos dizaino Kūrimas mažiau dulkių su šiek tiek trinties ir šilumos

Platus & Keli Naudoja-Puikus Įvairių Nagų Dailės Darbą

Nail Prep Pašalinti Akrilo Nagų Pašalinti Gelio Nagų Lako Pašalinti Cinkavimas Milteliai Nagai Pašalinti Poli Nagų Želė

Aprašykite savo prekės ženklo istoriją, įskaitant kūrimą ir plėtrą, terminus, etapus ir pan.

Žymos: gelio lako, venalisa, gelio rinkinys nagų, folija nagų gręžimo, gelis lenkijos rinkinys, gelis nagų lakas uv, nagų dailė, Dazz, Gelis lakas, dh nagai, sxc švyti polygel rinkinys.


( 2 Reitingas )

Vnt.