Mados Įkrovimo Permanentinis Makiažas Tatuiruotė Mašina Belaidžio Naudojant Handpiece Su Kasetę Adatos Ombre Antakius Lūpų Kontūro

€10.47


NAUJAS ATVYKIMAS

Specifikacija::

Geriausias skaitmeninis protingas ilgalaikis makiažas mašina Microblading Tatuiruotė 1. Naudoti tatuiruotė, lūpų, antakių, akių kontūro,MTS ir kiti smulkūs tatuiruotė; 2. Pastatytas baterijos ir įkrovimo ir didelio stabilumo; 3. Reguliuojamas, įsiskverbimo gylis nuo 0-2.5 mm; 4. Reguliuojamas dažnis nuo 22000 APS / min iki 35000 SŪKIŲ per minutę; 5. 3 skirtingų spalvų (Juoda/Aukso/Sidabro), dėl savo prašome pasirinkti; 6. Belaidžio Naudojant dermografo už permanentinis makiažas antakių tatuiruotė Įrankiai.

Paketą, Įskaitant:

1x Handpiece 1x Maitinimo Adapteris( Europos ar Amerikos dizainas), 2 x Kasetė Adatos

Belaidžio Tatuiruotė Mašina Nuotraukos:

Pakuotės Nuotraukas

Prekės Ženklo Istorija

Prekės Guapa buvo kilęs iš ispanijos, jos reikšmė yra gražus.

Mūsų įmonė (Lamigo Industrial Co.,ltd )įkūrėjas Ponas Aleksas paėmė šį žodį, kaip ženklą į permanentinis makiažas srityje.Jis skirtas siūlanti pažadėjo kokybės PMU produktus visiems nuo 18 metų, kurie nori ištaisyti estetinių problemų savo antakių ir lūpų ir nori pasiekti savo grožio.Guapa prekės ženklo produktai buvo parduodami daugelyje šalių per apsipirkti internete, ir oversea parodose, nors jis yra dar jaunas, pavyzdžiui, JAV, Brazilijoje, Kanadoje,Meksikoje,Rusijoje ir ES šalyse.Laimei, mes jau gavo daug teigiamų atsiliepimų iš mūsų garbė klientams.Mes Guapa prekės skirtas lyderis PMU produktų tiekėjas visame pasaulyje.Mes nuolat juda pasiūlyti daugiau pažangių moderniųjų technologijų, saugaus ir sveikatos produktai ateityje.Tikimės, kad mūsų produktai gali būti už jus greitu.

Žymos: paletės kontūrinių, pistoletas orbeez, dragonhawk stiebo kelionė pro pen, pen tatuiruotė belaidžio, spausdintuvo spausdinti, laikinos tatuiruotės, stendas permanentinis makiažas mašina, permanentinis makiažas tatuiruotė mašina, stiebas pen, tatuiruotė, pmu įranga.


( 4 Reitingas )

Vnt.