LT-1090DH Pet Džiovintuvas Dual Motor Stiprią Galią Mažai Noice Begalinis Greitis 3200W Šunų Plaukų Džiovintuvas

€139.26


Dual Motor Pet džiovintuvas,Stiprus Galia,Šunų Viliojimo Blaster 3200W LT-1090D-H 1,švelnaus paleidimo: dėl gamybos iš dabartinės buferiai,kai pradėjo,džiovintuvai nebus vykdyti visus impulso srovė,daryti jokios neigiamos įtakos kaimyninių darbo elektros įrangos. 2,žemas triukšmo lygis; specialiai sukurta triukšmo mažinimo įtaisų oro įleidimo angos yra laidžios gerinti studijų'environment,kylančių augintinio ramybės,patiriamas nerimas ir siūlo patogumui slaugos operatoriai. 3,oro srautas; 20%-didesnis oro srautas nei bet kuris kitas vienas-variklis džiovintuvai,šių modle galėtų sausų jūsų augintiniai greitai ir sausas, jūsų augintiniai. 4,savarankiška, džiovintuvai su padidintu energijos ir labai didelis oro srautas,yra ypač tinkamas slaugos didelių ir vidutinių naminių gyvūnėlių su ilgais ir storais plaukais.. 5,dvigubas filtras; dvigubas filtras gali veiksmingai apsaugoti džiovintuvai prieš sumažėjimas, oro srauto, arba žalą varikliai, kurį sukelia plaukų užsikemša gerbėjai. 6,įtampa: AC110V-240V 7,specifikacija: dvigubaivariklis,tolygus vėjo greitis. 8,galia: 3200 w condtinous kintamasis padarinių 9,vėjo greitis: 20 m/s-85m/s 10,temperatūra: 25-80C 11,netweight: 7.5 kg

Geriausia Pet džiovintuvai Sportuokstilingai.lt . 220V/110V individualų

Sveiki, draugas ,ačiū už jūsų atvykstant į mūsų parduotuvėje , mūsų augintinio džiovintuvai tiesiogiai iš gamyklos , aukštos kokybės ir konkurencinga kaina .prašome palikite pranešimą apie įtampa (220V arba 110V) ir kištuku(europa ,jav,uk ,au), mes customiezed jums .šios džiovyklos paprastai siųsti " fedex arba dhl , paskelbti apie 50 dolerių, kad jums moka mažiau mokesčių .jei jums reikia ,mes atsiųsime jums video iki pristatymo ,ir patvirtinkite kiekvieną detalę .žemiau yra apie plug modelis ,prašome patvirtinkite, kaip jus ,kad, ačiū!

Mes atsiųsime tinkamą Kištuko Adapteris, kuris tinka šalyje laivybos adresas:

ES Kištuko Adapteris (2 Pin aplink Pin)

Dauguma Europos Šalių,Dauguma Afrikos Šalių,Dauguma Artimųjų Rytų Šalių,Pietų Korėja,Čilė,Paragvajus,ir kt.

JAV Kištuko Adapteris (2 Pin Butas Pin)

Jungtinės amerikos valstijos,Kanada,Didžioji Šiaurės ir Pietų Amerikos Šalys,Japonija,Filipinai,Tailandas ir kt.

Australija/Naujoji Zelandija (2 Pin Kištukas Adapteris)

Australija,Naujoji Zelandija,Argentina

UK Kištukas Adapteris (3 Pin Butas Pin)

Anglija,Airija,Škotija,Hongkong,Pakistanas,Singapūras,Malaizija,Vietnamas ir t. t.

Žymos: nfh, mi xiomi, plaukų džiovintuvas, augintiniai džiovintuvas, džiovintuvas pet, elektros varikliu remontas, baltos spalvos plaukų džiovintuvai, mi portretų plaukų džiovintuvas, swirl plaukų džiovintuvas, spiralės plaukų drayer.


( 0 Reitingas )

Vnt.