LED Dinaminis Posūkio Signalo Lemputė Tekančio Vandens Indikatorių Mirksi Šviesos Kia K5 Optima MK4 JV. 2016 m. 2017 m. 2018 m. 2019 m.

€15.80


LED Dinaminis Posūkio Signalo Lemputė Tekančio Vandens Indikatorių Mirksi Šviesos Kia K5 Optima MK4 JV. 2016 m. 2017 m. 2018 m. 2019 m.

Suderinamumas: Kia K5 Optima MK4 JF 2016 2017 2018 2019 Aprašymas: -Sąrašą įeina: 2 × galinio vaizdo veidrodėlis, žibintas ( Kairės ir Dešinės) -Vanduo Teka Dinaminiai Posūkio Signalai -Įrengimas: Tiesiog reikia pašalinti savo pradinį šviesos ir įdiegti mūsų Antrinėje rinkoje LED Šviesos -Korpuso spalva: Rūkytos juoda Šviesos spalva: Geltona,Mėlyna-Geltona,Balta-Geltona-Ilgas tarnavimo laikas, Daugiau blizga , Vairuotojo Daugiau Saugumo, 100% atsparus Vandeniui Funkcija : 1,Aukštos kokybės vanduo teka LED šviesos , jokio gedimo kodas. 2,Pakeičiant tiesiogiai , nereikia keisti linija, plug and play . 3,Ilgas tarnavimo laikas, mažas energijos suvartojimas ir didelis šviesos grynumas .Mėlynas šviesos funkcija, 1. Susisiekti su balos šviesos galia.po to, kai automobilis atrakintas arba užrakintas, tada dinaminis mėlyna šviesa bus apie 5-15 sekundžių. 2. Susisiekti su pusės veidrodis, flip galia.po to, kai automobilis atrakinamas, tada dinaminis mėlyna šviesa bus apie 5-15 sekundžių. 3. Atidaryti duris skydas norėdami prisijungti su teigiamu gauti valdžią.po to, kai automobilis yra atrakinti ar užrakinti arba posūkio signalo lemputė išjungta, tada dinaminis mėlyna šviesa bus apie 5-15 sekundžių.Bet kokiu atveju, galite tiesiog naudokite juosta pack jį ir leiskite jam būti ar nupjauti laidai išjungti , naudokite geltonos posūkio signalo tik.Baltos šviesos funkcija, 1. Susisiekti su balos šviesos galia.po to, kai automobilis atrakintas arba užrakintas, tada dinaminis balta šviesa bus apie 5-15 sekundžių. 2. Susisiekti su pusės veidrodis, flip galia.po to, kai automobilis atrakinamas, tada dinaminis balta šviesa bus apie 5-15 sekundžių. 3. Atidaryti duris skydas norėdami prisijungti su teigiamu gauti valdžią.po to, kai automobilis yra atrakinti ar užrakinti arba posūkio signalo lemputė išjungta, tada dinaminis balta šviesa bus apie 5-15 sekundžių.Bet kokiu atveju, galite tiesiog naudokite juosta pack jį ir leiskite jam būti ar nupjauti laidai išjungti , naudokite geltonos posūkio signalo tik.Mėlynas + baltos šviesos funkcija, 1. Susisiekti su balos šviesos galia.po to, kai automobilis atrakintas arba užrakintas, tada dinaminis mėlyna šviesa bus apie 5-7 sekundes stebės statinio balta šviesa yra apie 5-7 sekundes. 2. Susisiekti su pusės veidrodis, flip galia.po to, kai automobilis atrakinamas, tada dinaminis mėlyna šviesa bus apie 5-7 sekundes stebės statinio balta šviesa yra apie 5-7 sekundes. 3. Atidaryti duris skydas norėdami prisijungti su teigiamu gauti valdžią.po to, kai automobilis yra atrakinti ar užrakinti arba posūkio signalo lemputė išjungta, tada dinaminis mėlyna šviesa bus apie 5-7 sekundes stebės statinio balta šviesa yra apie 5-7 sekundes.Bet kokiu atveju, galite tiesiog naudokite juosta pack jį ir leiskite jam būti ar nupjauti laidai išjungti , naudokite geltonos posūkio signalo tik.Pastaba: Montavimo Instrukcija yra neįtraukti.

Žymos: optima, xceed, kia ceed, korėjos picanto, kia rio, G30, g32, logotipas kia ceed, kia kx1, antspaudas kia ceed jd.


( 0 Reitingas )

Vnt.