JIAYITIAN Galinio vaizdo Kamera Toyota Passo Daihatsu Palaima sirion III 2013~2018 CCD Naktinio Matymo Atbuline Kamera Atsargine Kamera

€15.84


Toyota Passo M700 už Daihatsu Palaima/sirion III 2013~2018 Kaip įdiegti vaizdo kamera (Tik nuoroda) .Imtis savo akcijų licenciją plokštelės šviesos atgal į savo automobilį. .Nustatyti fotoaparato, kur akcijų licenciją plokštelės šviesos buvo. .Prisijungti built-in licenciją plokštelės šviesos kamerą, kai išteklių licenciją plokštelės šviesos buvo prijungtas prie gauti energijos .Prijunkite maitinimo fotoaparato, kad jūsų stabdžių žibintai - raudoną laidą prie teigiamo ir juodą laidą prie neigiamo. .Prijunkite vaizdo kabelį, fotoaparato į pratęsimo laido. .Prisijungti pratęsimo laido prie savo automobilio ekrane.Pamatysite vaizdus, kai jūsų automobilis yra atvirkštinis perėjimas.

Žymos: daihatsu sirion valytuvas, priedai daihatsu šarada, oro filtras peugeot, daihatsu sirion, senas prado, greatwall h5, daihatsu palaima, valytuvų daihatsu, deguonies jutiklis daihatsu, daihatsu palaima paieška.


( 1 Reitingas )

Vnt.