Greitas Pristatymas Naminių Kačių Medžio Namas Kooperatinis Multi Level Laipiojimo Stratching Po Kačių Kačiukas Žaisti Kamuolys Katė Šokinėja Veiklos Žaislas

€30.41


Greitas Pristatymas Naminių Kačių Medžio Namas Kooperatinis Multi Level Laipiojimo Stratching Po Kačių Kačiukas Žaisti Kamuolys Katė Šokinėja Veiklos Žaislas

Elemento Tipas: Katė Medžio Namu

Svoris: 15240g

Spalva: Pilka/Smėlio

Ypatybė:

Stabili ir kieta,gerai padaryta aukštos kokybės medžiagos.

Katės mėgstamų žaislų

Kačių paėmė blizgesį šis iš karto

Susirinkimų nebuvo sunku.

Katės pradėjo tiesti ir braižymo įvairių dalių, taip greitai, kaip savininkas pašalinti juos iš lauko ir toliau žaisti, kaip savininkas surinkti produkto.

Su namu ir vamzdelis yra tikrai skirtas kačiukams.

Katės įsprausti į namu ir vamzdelis.

Katės gali gulėti ant hamakas ant viršutinio lygio.

Apskritai, konstrukcija yra gera ir, atrodo, pakankamai tvirtas.

Rasite taip smagu žaisti su savo kačių.

AMT0014

Jei jums reikia daugiau produktų laivas iš VIDAUS ŠALIS,prašome spauskite žemiau nuorodos:

Žmonėms, katė laipiojimo rėmas-tai "valdybos + valdybos + dar viena lenta"

Bet dėl kačių, tai reiškia "medis + atrakcionų parkas + naujas pasaulis"

Reikės tik mokėti dešimtis dolerių, tačiau gali juos pirkti, sveikatos ir įdomus visą gyvenimą.

Tai jūsų katė, bet jūs yra jos visos.Prašome puoselėkime juos.

1. Prekės siunčiamos iš sandėlio Europoje yra šios šalys: Jungtinė Karalystė, Prancūzija, Italija, Austrija, Nyderlandai, Belgija, Liuksemburgas, Lenkija, Airija, čekijos Respublika, Danija, Vengrija, Slovakija, Slovėnija, suomija, Švedija, Portugalija, prancūzija, Latvija, Estija, Lietuva, Suomija, Ispanija, Kroatija, Bulgarija, Rumunija, Graikija.

Jei nerandate savo šalies, aukščiau sąraše, prašome susisiekti su mumis.Keliose kitose šalyse yra taip pat galima pristatyti.

2. Apie aprašą:

a.Dėl prekės yra siunčiamos iš sandėlių užsienyje, nekilnojamojo atsargų negalime visada atnaujinti laiku.Tai reiškia, kad kartais produktas jums užsisakyti jau yra sandelyje.Esant tokiai padėčiai, jūs galite atšaukti užsakymą arba imtis pakeitimo noriai.Jei norite atšaukti užsakymą, prašome pasirinkti priežastis "kita".Ačiū.

b.Paprastai papildymo laikotarpis yra apie 10-45 dienas.Jei esate pasirengę palaukti, pateikite užsakymą ir pratęsti apdorojimo laikas atitinkamai.Mes prioritetas bus jūsų užsakymą, kai prekė yra sandėlyje dar kartą.

3. Apie kurjeriui mokesčius:

a.Mes ne imti jums kurjerių mokesčius, jei tai vidaus pristatymą, išskyrus atvejus, kai nuotolinio kontroliuojamų salų.

b.Jums reikės mokėti už kurjerio mokesčiai jei sandėlyje įsikūręs ne savo šalyje.

c.Nes mes turime tam tikrą tvarką, bet ir pašto kodą neturi prekių pristatymo paslaugą,mūsų klientai nėra malonus,ir nenori pasirinkti tinkamą priežastį jį atšaukti.Kai pastebėsite, kad jūs negalite pirkti jį ,prašome susisiekti su mumis ir patikrinkite, ar jūsų pašto kodas gali būti pristatyta.

4. Apie nagrinėjimo laiką ir pristatymo laiką:

a.Turime 1-3 dienas apdoroti jūsų užsakymą (tikimės, kad švenčių dienomis).

b.Pristatymo laikas apie 5-12 darbo dienų.

c.Prašome atkreipti dėmesį, kad stebėjimo informaciją ir pristatymo kortelę.Kartais kurjeris paliks jums kortelę, jei esate ne namuose, tada jums reikia susisiekti su kurjerių kompanija sau.

5. Mes negali būti atsakinga jūsų muito.Ir atkreipkite dėmesį, kad jūsų pranešimų centrą, mes susisieksime su jumis, jei yra bet kokio dokumento reikia, arba jei esate apmokestinami.

6. Prašome patikrinti, elementas, matomas per kurjerį.Jei yra kokių nors problemų su paketu, prašome imtis nuotraukas pažeistų langą ir punktas ne vieną kartą, kaip įrodymus.Svarbu, kad taikant kompensaciją už jus.

Žymos: katė sizalio, sienos katinas lazanija, katė medyje, katė žaislas, ryšiai augintiniai, katė vyriais, Katė, lova katė, katė lipti namas, kambarinė katė varantys.


( 1 Reitingas )

Vnt.