FFP2 KN95 Apsaugos nuo Dulkių apsaugančią Kaukę 5-sluoksnis Saugos Orui Filtruoti, Ausies, Veido Kaukės, Greitas Pristatymas masque mascarillas маска Balta

€5.66


1.Ne vienkartines kaukes, Kvėpuojantis,stabdžių dulkių,sanitarijos ir patogu naudoti. 2.Vidinis sluoksnis, iš aktyvintos anglies filtras gali kenksmingų dujų ar kvapų.360 laipsnių trimatis kvėpuoti,pateikti anti-apsaugos nuo dulkių jums. 3.Pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, saugus, minkštas ir patogus,mažina odos sudirginimą. 4.Aukštos elastinės gumos juosta, sugeria prakaito ir ne stora 5.Su paslėpta plastinės nosies, anti rūko, pastatytas paslėpti kremzlės tiltas, gali būti pakoreguotos, kad būtų išvengta tušti ir sumažinti įkvėpus kenksmingų medžiagų. 6.Lankstymo plonas skyriuje, lengvas ir paprastas naudoti 1. Nusiplaukite rankas. 2. Padengti savo nosį ir burną. 3. Traukti earloops prie ausies 4. Paspauskite tilto nosies tvirtai nuo tilto nosies forma gera antspaudas 5. Pritaikyti, kad atitiktų jūsų veido puikiai.

Žymos: draugai tapabocas, ffp2 kaukė, apsaugine kauke maskaradas, kaukė burną, ffp3 kaukė, fpp2 kaukė, ffp2mask, ffp2, apsaugoti virusas, spausdinti ffp2 kn95.


( 1 Reitingas )

Vnt.