Evoliucija EVO 7-9 2 TIPO Kamieno Spoileris, Galinis Sparnas (nereikia pašalinti originalo) anglies pluošto

€138.88


Įmonės Pristatymas:

Hunan Yuhang Auto Dalys, Co, Ltd " yra daugiau nei dešimt metų gamybos patirtį ir yra registruotos kaip bendrovės 2011 m. oficialiai ir tapo viena iš žinomų auto optikos gamintojas Kinijoje.Turime geras bendradarbiavimo santykius su daugeliu didmenininkams, didžiosios Britanijos, Naujosios Zelandijos, Kinijos žemyninės ir kai kurios vietos racing komandos.Mūsų gamykla specializuojasi gamybos visų rūšių FRP ir Anglies auto optikos aero-komplektai produktų, taip pat atsarginių dalių rinkoje atsarginių dalių ir šie produktai yra sveikintina, didmenininkai, nes geros kokybės ir prieinamą kainą.Visi OEM ir ODM užsakymus, yra sveikintinas.

Evoliucija EVO 7-9 2 TIPO Kamieno Spoileris, Galinis Sparnas (nereikia pašalinti originalo) anglies pluošto

3K ruoželiniu nekilnojamojo anglies pluošto Bruto arba matinis apdailos lengvas & UV apsauga

100% Brand New

Pagamintas vakuuminio siurblio

Stiklo Pluošto Versija

Prašome Atkreipti Dėmesį:

Mes esame gamintojas, mūsų kainos ir paslaugos yra visiškai konkurencingas visoje martket.Tačiau, sunku mus laikyti visų dalių sandėlyje.

Susisiekite su mumis (Prekybos Vadovas, "Skype", El. paštas) patvirtinti atsargų prieinamumą.

Įprastinės gamybos metu yra 7-10 darbo dienų.

Mes naudojame EMS (express paslaugos) kaip numatytoji pristatymo būdą, tai užtruks apie 7-15 dienų iki jūsų durų, Sekimo Nėra.bus atnaujinta vietoje, kai jis yra mums prieinama.

Arba galite pasirinkti kitą pristatymo būdus paminėti šią pirkėjas patarimai.

Produkto Vaizdai:

Žymos: gt86 pusėje, juoda ulonas evo, sklendė ulonas evo, jdm ulonas, evo sparno, ritė ulonas evo, "mitsubishi evo priekiniai, ulonas galinis spoileris, "mitsubishi evo spoileris, evoliucija spoileris.


( 1 Reitingas )

Vnt.