Elektros, Ultragarso Sonic Dantų Scaler Dantų Vandens Flosser Nešiojamų Vibrition Sonic Dantų Scaler Dantų Švaresnis Stomatologas Įrankis

€29.76


Žodžiu, Irrigator USB Įkrovimo Vandens Flosser Nešiojamų Vibrition Sonic Dantų Scaler Dantų Švaresnis Stomatologas Įrankis Balinti Dantis

1. Aukšto efektyvumo dantų sveikatos priežiūros paslaugas: burnos irrigator vandens srove flosser siūlo vandens slėgis nuo 60-120psi su 1600 impulsų per minutę.Labai švarus kiekvieno kampo tiksliai, kad tradicinės vielos vargu ar gali pasiekti, pašalina dėmes ir likučiai tarp tuščia dantų šepetėlį ar dantenų sulcus.

Atneša jums burnos sveikatą ir šviežią kvapą.

2. 3 valymo režimai ir Masažo funkcija: Minkštas Slėgis (jautrių žmonių), Standartinis slėgis (Valymo efektyvumas, daugumai žmonių) ir didelis Spaudimas (Žodžiu giliai valymo minios) su LED šviesos indikacija, kad atitiktų skirtingas sąlygas, dantų ir dantenų.Paspauskite M mygtuką ir palaikykite 3 sekundes, įveskite masažo būdas, kuris gali apsaugoti jūsų dantis ir dantenas.

3. IPX 7 vandeniui: profesinės vandeniui IPX7 vandens siūlas, kad būtų lengviau valyti ir patogiau naudoti net duše.Atnaujintas nepralaidžiose vandens flosser dantų švaresnis išvengti elektros nutekėjimo ir pagerinti saugumą.

Žymos: mėlynas dantis dušo, bio sonic 730, flosser vandens, cleaner dantys, dantų scaler, dantų vandens, dentalmed ultragarsinis dantų scaler, žodžiu valyti ultragarsu, h žodžiu, irrigator, waterpick belaidžius vandens flosser.


( 2 Reitingas )

Vnt.