Dulkių Valymas Auto Robotas Smart Valymo Robotas Grindų Purvą, Dulkes, Plaukus, Automatinė Cleaner Namo Elektros Įkrovimo Siurbliai

€3.91


Dulkių Valymas Auto Robotas Smart Valymo Robotas Grindų Purvą, Dulkes, Plaukus, Automatinė Cleaner Namo Elektros Įkrovimo Siurbliai

Savybės

100% nauja!

1. Perjungti režimą: Paspauskite priimančiosios jungiklis, šlavėjas pereina į darbo režimą ir darbo lemputė užsidega.Paspauskite priimančiosios jungiklis išjungti dar kartą šlavėjas.

2. Įkrovimo režimas: Prijunkite įkrovimo vadovas USB laidą įkrovimo uosto sweeper ir prijunkite USB galvos keitiklio, apmokestinimo.

3. Įkrovimo būklė: krovimo lemputė, nurodanti, kad krovimas yra pažanga, ir OFF rodo, kad krovimas baigtas.Bendrojo įkrovimo laikas apie 2-3 valandas.

Daugiafunkcinis robotas dulkių siurblys, automatinė smart valymo robotas sausas drėgnų grindų švaresnis mašina.

Mūsų dulkių siurblys robotas yra universalus ir efektyvus valymo pagalbininkas, valymas šiukšlių, pvz., suodžiai, užkandžių šiukšlių, naršymo kelią, dulkių, plaukų, pjuvenų, šunų maistas ir kt.

OBS vietovės nustatymo sistema. 40db, mažai triukšmo, ramioje valymas.Su 10mm laipiojimo funkciją, 15 laipsnių laipiojimo aukštis, protingas lašas vengimo indukcija.

1200pa stipri siurbimo ir kelių valymo režimai kad gana švarus jūsų grindų su savo smart kelio navigacija.Ultra-slim 68mm dizainas gali pasiekti tuos sunkiai pasiekiamose vietose, pagal sofos ar lovos, sprendžia problemas nepageidaujamų pluoštų ir plaukų tvyro.

Idealiai lygių grindų, pavyzdžiui, marmuro, plytelių, medinių grindų ir kt.

Specifikacijos

Medžiaga: ABS

Baterija: 3.7 V 1200mAh

Darbo Laikas: Apie 70 minučių

Įkrovimo Laikas: Maždaug 2~3 val.

Valymo Plotas: 150 ㎡

Darbinė įtampa: 3.7 V

Nominali galia: 3W

Dulkių Dėžutė: Apie 150ml

Darbo Triukšmas:

Siurbimo: 1200PA

Tarnavimo laikas: > 2 metų

Grynasis Svoris: 580g/20.46 oz

Spalva: Juoda, pilka, balta

Dydis(A*H): 258x68mm/10.16x2.68"

Funkcijos: Vienas-mygtuką pradėti, valymas, mopping, dulkių siurblys, USB jungtį, universali vairuotojo, automatiškai išvengti kliūčių, anti-drop, žemas triukšmo lygis, stipri siurbimo, mažas pasikartojimų, didelės apimties

Mandagumas

1. Prašome leisti maža dydžio nukrypimai dėl žmogaus vertinimo.

2. Purvas gali būti prapūsti iš įvado, todėl prašome ištuštinti dulkių dėžutės po kiekvieno naudojimo.

3. Išimkite bateriją, kai nenaudojate dulkių siurblys.

Siekiant apsaugoti aplinką ir teikti klientams daugiau ekonomiškai efektyvių produktų, mes pašalinti brangių pakuočių, ir mes laivas be kartoninė pakuotė.

Pakuotė

1 x Valymo Robotas

1 x Krovimo Kabelis

2 x Šoniniai Šepetėliai

1 x Mopping Medžiaga

1 x Atsuktuvas

1 x Ličio Baterija

Žymos: grindų, šluota šluoja, namų robotas, roborock robotas dulkių siurblys, cleaner robotas, valymo robotas cleaner, robotas švaresnis su šlapio valymo, dahui robotas cleaner, dekoro namai, mozart.


( 0 Reitingas )

Vnt.