Dropshipping Nešiojamieji Elektriniai Joninių Hairbrush Takeout Mini Plaukų Šepetys Masažas Šukos Plaukų Priežiūra Namuose, Kelionės, Naudodami SMJ

€6.02


Dropshipping Nešiojamieji Elektriniai Joninių Hairbrush Takeout Mini Plaukų Šepetys Masažas Šukos Plaukų Priežiūra Namuose, Kelionės, Naudodami SMJ Aprašymas: Savybės:

Plombos ir išlygina padalinti baigiasi, Todėl plaukai minkštesnė ir shinier.

Sumažinti džiovinimo laiką; Sumažinti šilumos nuostolių

Pašalinti frizz; Atpalaiduoja galvos ir šalina stresą

Apvalūs Šukų Dantų Dizainas: veiksmingai išspręsti problemą plaukų mazgas ir masažuoja galvos odą.

Neigiamų Jonų: Built-in neigiamų jonų generatorius, po atidarymo neigiamus jonus jungiklis, daug neigiamų jonų, yra nuolat siunčiami iš neigiamų jonų emisijos uosto, sumažinti plaukų frizz.

Masažas ir Neigiamų Jonų:Kai atidaryti vibruoti jungiklis,šukos bus vibracinis masažas ir išlaisvinti neigiamus jonus pačiu metu,Šukavimas plaukų, o skatinti savo galvos odos kraujotaką, kad jums jaustis patogiai ir padaryti savo plaukų sveikiau.

Apie Neigiamų Jonų:

Kiekvieną kartą, šukavimas, patirtis 12 mln. /cm3 anijonas gydant, antistatikas, pašalinti frizz ir užrakinti vandens kondicionierius, elektrostatinis nepatogus, padėti jums atgauti viršuje stiprumo.

LED Indikatorius: Išleidimo neigiamus jonus, o LED lemputė.

Lengva Išmontuoti: Nuimamas oro pagalvės, lengva valyti.

Mini Kūnas: Kompaktiškas dydis ir nešiojamosios, leiskite jums patogu laikyti, net galite įdėti jį į rankinę, ir naudotis bet kur ir bet kada.

Daugiau Sveikiau: ilgalaikis vartojimas gali sumažinti plaukų slinkimas, malšina galvos skausmas ir svaigimas.

Pastaba:

Prašome išsaugoti šį produktą sausai, ir ji negali būti plaunamas vandeniu, ne įdėti ją į vandenį ar bet kokių kitų skysčių.

Draudžiama naudoti vonios ar dušo.

Specifikacija:

Medžiaga: Plastikas

Vardinė įtampa: DC 3V

Nominali srovė: 120mA

Dydis: 12 x 6 x 6cm

Komplektą Sudaro: 1Pcs

Powered by 2 x AAA 1,5 V baterijos (Baterijos neįtrauktos).

Komplektą Sudaro: 1 x Joninių Hairbrush

Žymos: šepetys, šampūnas, , jonų šukos, w joninių hairbrush, dropshipping 2020 karšto parduoti, geriausias produktas 2020 dropshipping, elektros šampūnas, teptuku galvos, dual joninis plaukų šepetys, joninės elektrinės sienų hairbrush, dropship.


( 1 Reitingas )

Vnt.