Citroen Berlingo, Rato gaubto Rinkinys 4 15 "colių neperleidžiama 1-os kokybės Abs pakeisti Ratų Priedai

€47.66


Citroen Berlingo, Rato gaubto Rinkinys 4 15 "colių neperleidžiama 1-os kokybės Abs įstaiga,img,div img {width: 100%;} Produkto Savybių; Ji yra skirta būti gaminami ir naudojami visose vidaus, importuoti, markės ir modelio automobilius.Ratlankio dydis (coliais) yra nurodyta produkto pavadinimas.Pagamintas iš ABS plastiko.Rato dangtelis yra pagamintas iš plastiko ir ji injekcijos-spausdinami.Jis yra padengtas laku, siekiant išvengti žalos matuoklis, dažų ir blizga.Jis yra lengvai montuojamas dėka skirtukus ir laidai ant galinio rato dangtelį.Ji yra atspari įmanoma gpm patenka ir poveikis vairuojant kelyje.Tai jums parašyta ant jūsų padangų.Jūs galite lengvai gauti šią informaciją ir įsigyti produktą.

Nemokamai grįžta per 15 dienų, Tai bus punktas išsiuntė Tny Hubcap.Pagamintas iš pirmųjų kokybės lankstus neperleidžiama plastiko.Visiškai nėra triukšmo.Jis yra gaminamas visiškai atitinka ratlankio jūsų transporto priemonės.Dažytos su specialiu nesukeliančio dažų dangos sistema.

Daugiau Apie mūsų produkto Informacija:

-Italya'daManufactured, aukščiausias atsparumas veiklos Pa66 M20 + PP ABS medžiagos.

-Europos OEM reikalavimus pagal dvigubo sluoksnio vandens dažų.

-JAV oro sąlygos ir labai stabdžių temperatūros šviesos, stiprios medžiagos.

-Nauja, 4 priekinio dangtelio, 2 priekiniai ir 2 galiniai ratai papuošalai organza dovanų maišeliai vestuvių baigiasi.

Puikius rezultatus, visų reikiamų dalių į lauką pajamų.

-Diegimas yra paprastas, saugus ir sekundes.

Poyralar Europoje, OEM pagal reikalavimus metalo žiedas (40 HRC kietumo turi C40 cinkuoto plieno) prisijungia prie varantys naudojant.

Ratų atitinkamų įskiepius į skirtingas siūlome spalvų pasirinkimą, todėl ji yra geriausia papuošalai organza dovanų maišeliai vestuvių kartu ir pritaikyti savo automobilį smagiai.

-Tas pats su nuotraukų produktų siųsti

Žymos: peugeot shell, citroen berlingo priedai telefono, citroen apversti raktas, c4 ce0523, citro n berlingo priedai, automobilių dalys, kinija, ce0523 lustas, citroen berlingo automobilių reikmenys, citroen berlingo priedai ekranas, citroen berlingo priedai citroen berlingo.


( 0 Reitingas )

Vnt.