Brokatas Medžiaga žakardo audinio suknelė siuvimo medžiagos audinys "pasidaryk pats" su phoenix modelis

€3.44


Dėmesio:

jei pirkti 1pcs=50cm*114cm pirkti 2vnt=atsiųsti 1pcs 100cm*114cm pirkti 3pcs=atsiųsti 1pcs 150cm*114cm pirkti 4pcs=atsiųsti 1pcs 200cm*114cm

Visi matmenys yra matuojami rankiniu būdu su nuokrypis (buvo)ne 1-3 cm.Dėl šviesos jautrumo ir rodyti nustatyti veiksnius,gali būti šviesos spalva tarp nuotraukos ir realus dalykas.Galutinė spalva yra pagrįstas faktiniu produkto.

Žakardo Fbaric

Galima Plauti

Optimalus audinio,nėra lengva kablys

Ne ruožas

Patvarus

pakavimas

Pakavimas Ir Pristatymas

Dėmesio: Kaip mūsų produktų kainos jau dabar yra labai palankus, Mes nesame atsakingi už laivybos ir muitinės formalumus.Mes taip pat turime tos pačios prekės nuorodą, kurie yra pasirengę į laivą,jūs galite pamatyti už Krovinių.Mes galime būti atsakingi už siuntimą prekes jūsų paskirta uosto kinijoje ar jūsų paskirta sandėlyje kinijoje.Žemiau yra laivybos laikas jums eference 1.By oro,tai trunka 3-7days pristatymo. 2.By jūra,pristatymo laikas, atsižvelgiant į jūsų uosto. - Į Pietų-Rytų Azijos Šalyse užima apie 5-12 dienų. - Į Artimųjų Rytų Šalyse, trunka apie 18-25 dienomis. - Į Europos Šalis trunka apie 20-28 dienomis. - Amerikos Šalių užima apie 28-35 dienų. - Į Australiją trunka apie 10-15 dienų.

Susisiekite Su Mumis

Žymos: brokatas medžiaga aukso, 3d brokatas medžiaga, brocad, Damask Audinys, Žakardo, suknelė žakardo audinys, žakardiniai audiniai, Audinys, brokatas audinio suknelė, brocad audinys.


( 0 Reitingas )

Vnt.