Atlas Dinky Toys 1424 1/43 RENAULT 12 Une Produetion Diecast Automobilio Modelį Kolektorius

€17.75


Kas Dinky Toys Pateikti:

Tiems Iš Mūsų Tam Tikras Vintage, Dinky Toys Yra Dar Pirmas Ir Geriausias, Žaislai, Mes Užaugome Su Ir Atminkite, Labiausiai Meile.Kaip Jų įvairių Modelių, Sukūrė Per Vidurį Metais 20-ojo Amžiaus, Taip ir Padarė didžiosios Britanijos Vaikų.Jie Užaugo Kartu, Jums Gali Pasakyti.Štai Kodėl Mes Tiesiog Turėjo grąžinti Juos Už Vaizdingą Kelionę Žemyn Atminties Juostą.Ne Tai, Kad Dinky Toys Ir Super Žaislai Yra Įstrigę Praeityje.Toli Gražu.Į Epochą, Kai Vintage Ir Retro Yra Labai Madingam, Šie Modeliai Atrodo Tiesiog Kaip Gera Dabar, Kaip Jie Tada.Let ' s Face It, Mes jums Visada Patinka Dinky!

Produkto Specifikacija:

Medžiaga: Diecast Cinko Lydinys (Metalo)Medžiagos Ir Plastiko.

Kokybė: Geros Kokybės Ir Atitikti Saugos Standartus Ilgai Rinkti Ir Laikyti.

Kolekcionavimas Vertė: Prisiminimas, Pomėgiai, Automobilių Kolekcija, Originalus Stilius, Ratai Gali Suktis, Geriausia Dovana Suaugusiųjų Kolektorius.

Atšilimas:

Automobilių Modeliai Masto Ir Tiesa Originalių Modelių Suaugusiųjų Kolektoriai, Ne Žaislai Vaikams.

Vežamos Iš Kinijos Į visame Pasaulyje (JAV, ES Šalių Ir Kitų Šalių)

Kaip Išvengti Užsakymą Išlaidų Ar Mokesčių Kliento Šalis:

Mūsų Pasiūlymas Yra Nemokamas Pristatymas tik EMS, Kinija Paštu Registruotu Oro Paštu ir t. t.Mažiau 2 KG, O DHL, "Fedex", UPS, Daugiau nei 2 KG Elementus, Nėra Jokių Išlaidų (Custom Kaina, TAT ir PAN.) Esant Kliento Šalyje.Mes Stengiamės Padėti Pagal Jūsų Instrukcijas, Kad Nebūtų Papildomų Išlaidų, Jei Klientas Mums Praneša, Importuotų Politiką Savo Šalyje, Pavyzdžiui: Maksimalus Svoris Sklypas, Muitinės Vertės Prieš Vežimą.

Paramos Didmeninės Paslaugos:

Vieneto Kaina Bus Konkurencinga.Susisiekite Su Mumis

Daug Klasikinių Automobilių Modelių Ir Traukinių Modelius:

DINKY TOYS 530 DS 19 COTRPEN CAPOT ET MALLE OUVRANTS .ATIDARYMO BOOT IR VARIKLIO DANGČIO MOTORHAUBE UND KOFFERRAUM ZU OFFNEN.COFANO E VANO PORTABAGAGLI APRIBILE OPENGAANDE.KOFFERRUIMTE LT MOTORKAP.

Žymos: žemės ūkio transporto priemonėms, modeliai modelis, gabalas elektroninių pet, eevee modelis, "logan", "renault", atlas dinky žaislas, automobilių žaislas, 1 43 masto modelis, atlas dinky, tamagotchi pet.


( 4 Reitingas )

Vnt.