Anyfish BASSER 2000/3000/4000/5000/6000 Verpimo Žvejybos Ritės Pavaros Santykis 6.3:1 Max Drag 6 kg/8kg 10+1 guolių ritė žvejybai

€40.26


Anyfish BASSER Verpimui Ritės

Dėkojame, kad įsigijote BASSER serijos verpimui ritės.Į BASSER serijos verpimui ritės yra aukštos kokybės ir efektyvumo, pagaminti su Anyfish išplėstinė technologija.Mes didžiuojamės, kad suteikti jums su verpimui ritės, jūs galite mėgautis su lengvai ir pasitenkinimą, o žvejyba.

Savybės

10 užsandarinti rutuliniai guoliai 1 vienaip sankabos rutulinis guolis Anoduoto aliuminio ritės Galia vilkite su anglies plovimo Tikslumo staklės, supjaustyti rankena Galia aliuminio rankenėlę (5000/6000) Minkšta silicio rankenėlę (2000/3000/4000) Įsukite galia rankena Titano nitrido padengtos anti-twist line roller

Anglinio ir nerūdijančio plieno diskai vilkite gali sukurti milžinišką galią,ir,tuo pačiu metu,išsklaidyti šilumą esant didelėms apkrovoms.

Minkšta silicio rankenėlę (2000/3000/4000): Ji yra gera liesti.Galia aliuminio rankenėlę (5000/6000): metalo medžiagos, stiprus ir tvirtas.

Vilkite rankenėlę, apipintą atsparus guminis padas užtikrina ritės yra geros sandarinimo ,kurį galima pratęsti naudojant laiko iš būgno .

Varžtą-full-metalo rankenos yra geros sandarinimo,nėra jokio skirtumo,kuri užtikrina rankena yra stiprus ir patikimas pagal didelė jėga.

Globos ranką svirtis iš nerūdijančio plieno.Tai daro žvejybos linija sklandžiai per ritės,kuris apsaugo žvejybos linija didžiausią mastą ir gerokai sumažina problemą susietumas.

Mūsų dizaineriai iš naujo reguliuoti kūno, kad svorio centras mažiau ir sutaupyti daugiau pastangų, kai žvejyba.

Šios ritės turi 10+1 guolių ir 2 guoliai, pagrindinio veleno.Tai gali padaryti ritės sklandžiau, kai jis yra sukamas.

Yra logotipą anyfish ant kūno ,tai yra 100% originalios .

Klausimai Ir Atsakymai

1 klausimas : Galima naudoti tiek gėlavandeniams ir sūraus vandens ?Atsakymas: Taip,Tai yra gerai naudoti sūraus vandens, bet jūs reikia valyti ir tepti po naudojimo.2 klausimas: Ar yra koks nors sekimo numerį savo prekės? Atsakymas: Taip,mes laivas kas, kad su savo sekimo numerį,ir jūs galite peržiūrėti siuntos būklę atitinkamoje interneto svetainėje.3 klausimas : Kas yra max drag?Atsakymas: 2000/3000/4000 modelis yra 6 kg,5000/6000 modelis yra 8kg.4 klausimas: Kaip pereiti rankena būti dešinę ir kairę ranką?Atsakymas: Lengvai...rankena, pašalinama pagal laikrodžio rodyklę, ten yra riba, kad turi man imtis išjungti ir pakeisti vietą tarp rankena ir dangtelis ...viskas gali būti daroma nenaudojant įrankių.

Žymos: daiwa sportinę aprangą, finansuojantysis žuvys, kastking liejimo ritės, fake id, dirbtinis žvejybos spining, ledo ritės, finansų žvejybos įrankių, universalios ritės, žvejybos, anglies ritės vilkite plovimo, penn spinfisher vi.


( 1 Reitingas )

Vnt.