8000LM Didelio galingumo USB Įkrovimo COB LED Žibintai Raudona Šviesa Žibintų su Uodega Įspėjamoji Lemputė Vandeniui Žibintas Galvos Žibintuvėlis

€8.21


8000LM Didelio galingumo USB Įkrovimo COB LED Žibintai Raudona Šviesa Žibintų su Uodega Įspėjamoji Lemputė Vandeniui Žibintas Galvos Žibintuvėlis

Žibintai Įžanga:

1、Reguliuojamas Lankelis įkraunamoji LED žibintai, yra kompaktiškas ir paprastas naudoti ir nešiotis.Reguliuojamo lankelio už patogu nešioti, o ne lengvai deformuojasi.

2、4 Apšvietimo Režimai: stiprus COB šviesos šaltinis, LED žibintai turi aukštą ryškumą.Yra 4 apšvietimo režimai: balta šviesa pabrėžti, baltos šviesos mažai šviesos, raudona šviesa ir raudonos šviesos blykste.

3、Naktį Indikatoriaus lemputės: raudona lemputė ant baterijos laikiklio vaidina geras įspėjimas vaidmenį, kai pėsčiomis arba važiuoti nakties metu, kad apsaugoti savo saugumą.

4、Reguliuojamas Apšvietimo Kampas: Į šviesų galima reguliuoti 90 laipsnių, ir įvairių apšvietimo kampas gali būti reguliuojamas taip, kaip reikia.

5、Gyvenimo Vandeniui: Į priekinis žibintas yra gyvenimas vandeniui, kuris gali būti naudojamas lietingą dieną.Tinka lauko veikla, pavyzdžiui, naktį jojimo, kempingas, žygiai, naktinė žvejyba, urvas tirti ir pan.

Techniniai duomenys:

Medžiaga: ABS

Šviesos šaltinis: COB LED

Režimai: balta šviesa pabrėžti, baltos šviesos mažai šviesos, raudona šviesa ir raudonos šviesos "flash"

Maitinimo šaltinis: 2 x Nurodė, 18650 baterija

USB Įkraunamas: Taip

Lempos galvos dydis: apie 11x4.8x4cm/4.33*1.89*1.57 į

Svoris: apie 159g

Žymos: žibintai, žibintai raudona, galva, led žibintuvėlis, cob žibintai, priekinių žibintų, key chain fakelas, dual cob led žibintų, nardymo led žibintuvėlis, žibintai didelės galios, lg likimo m153.


( 1 Reitingas )

Vnt.