7 Vnt. Dėžutėje Volframo Karbido Diamond Bitų Rinkinys Nagų grąžtus, Elektros Meno Įrankiai, Priedai Kelių Frezavimo Dydžio Gelio Nagai

€14.96


7 Vnt. Dėžutėje Volframo Karbido Diamond Bitų Rinkinys Nagų grąžtus, Elektros Meno Įrankiai, Priedai Kelių Frezavimo Dydis Nagai, Gelis, *Pašalinti Gelio Nagų Grąžtas Nustatyti: Jūs galite pertvarkyti, lenkijos, smoothen, šlifuoti, sharpen, išdrožti ir neaten poli nagų gelis, gelio nagai ar akrilo nagai lengvai ir greitai. *Lengvas Nagų grąžtus: Nešiojamų ir lengvas, skirtas tiek asmeninius ir šeimos naudoti bet kuriuo metu ir bet kur. *Multi-funkcijos Efile grąžtus: drožyba, šlifavimo, galandimo, šlifavimo, poliravimo ir pan. *Lengva Valyti Saugos Grąžto: Nagų Šepetėliu Tiek galima lengvai valyti dulkes ant bitus ar nagai, apsaugoti bitų po kiekvieno naudojimo, jus ir jūsų kliento nagams sveiką. *Kompaktiškas Grąžtai Nagai Dizainas: Su savo nešiojamų dizainas, lengvas, tai lengva turėti abu asmens ir šeimos naudoti bet kuriuo metu ir bet kur.

Žymos: saugojimo grąžtai, , folija nagų gręžimo, diamond nagų grąžtai pasukti, pana nagų gręžimo, atveju gręžimo, dremel nagų grąžtas, profesionalūs elektriniai nagų gręžimo karūnų rinkinys, padengti nagų grąžtas, apyrankė arklių sidabrinė, bitų rinkinys.


( 0 Reitingas )

Vnt.