6.3" Už "Huawei" Nova " 3i " LCD Ekranas Jutiklinis Ekranas skaitmeninis keitiklis Su Rėmu Huawei P Smart Plus LCD P Smart+ INE-LX1 INE-L21 LCD

€19.70


1.Prašome nedvejodami kreipkitės į mus bet kuriuo metu, jei turite kokių nors klausimų ar reikia pagalbos, mes ją išspręsti kuo greičiau jums. 2.Kas elementai yra išbandyta, gerai QC prieš pristatymas.Ji yra trapi ir sunku pakeisti.Prašome išbandyti jį vėl prieš montavimas. 3.Prašome pasirinkti teisingą telefono modelį, ir spalvą save. 4.Prašome patikrinti, ar paketas, geros būklės, kai gausite paketą.Jei paketas įsipareigojimų,prašome don, jį pasirašyti ir paimti vaizdo įrašų į mus, mes atliksime geriausias sprendimas jums. 5.Jei jokių problemų kilti atsitiktinai, prašome susisiekti su mumis iš karto, prieš paliekant blogas atsiliepimus ir atidarymo ginčą.Mes suteikiame jums geriausią sprendimą, ačiū!

Žymos: ekraną, "huawei" nova 3i rėmelį, denio huawei p smart 2018, ine lx1, lcd p smart, lcd huawei p smart 2018 pav l22, ekranas huawei p smart z, "huawei" ekrano psmart, huwawi nova 3i ekranas, nova ekranas 3i, ekranas "huawei" nova lite.


( 2 Reitingas )

Vnt.