5V Greitai Šildymo kilimėlis USB Anglies Pluošto Greitai, Šildomos Pagalvėlės už Nugaros, Kaklo, Pečių, Pilvo Šiluma #4W

€3.86


Kulka Taškų:

1、Greitas Šildymas: Naudoti 5V 2A power adapter, todėl šildymo kilimėlis gali pasiekti norimą efektą.

2、Lengva Naudoti: USB kištukas, šildymo mygtukai yra paprasta naudoti ir jis yra sulankstomas ir vandeniui, net šildymo ir skalbti.

3、Gera Izoliacija Poveikis: Composite pluoštas pasižymi gera izoliacija poveikį; padas yra lengvas ir lengvai atlikti, ir tai tinka lauko kempingas ar kita veikla žiemos metu.

4、Pastaba: draudžiama kūdikiams, neįgaliems žmonėms ir žmonėms, kurie nėra jautrūs šilumai naudoti šį produktą.

5、Tinka: Į šildymo kilimėlis tinka drabužių, marškiniai, baltiniai ir kt.

Specifikacija: Įėjimas: 5V

Galingumas: 8.5 W

Storis: 0,5 mm

Svoris: apie 40 g

Dydis: apie 10 * 20cm/3.94*7.87 į

Taikymo sritis: apykaklės ir atgal šildymas

Aukščiausia temperatūra-iki 65 ° C

Pakavimo Sąrašas:

Šildymo Kilimėlis* 1 Set

Pastabos:

1. Šį šildymo medžiaga turi būti prijungtas prie kompiuterio USB pagrindinėje sąsajoje, 5V2A maitinimo adapterį, arba 5V 2A power bank šildymo pasiekti norimą poveikį.Jei produkcija 5V2A yra nepasiekiamas, jis bus rodomas, kai naudojant aukštos temperatūros failus.temperatūros jungiklis išjungtas apšvietimas arba šildymo poveikis nėra akivaizdus.

2. Prašome naudoti storo medvilninio audinio, pvz., rankšluosčiu wrap šildymo lapą aukštyn ir žemyn prieš naudojimą.Tai, kad išvengti šilumos išmeta greitai išsisklaido, ir ji negali būti išbandytas ant stalo.

Žymos: anglies pluošto šilumos, neuropatija palengvėjimą, usb šildymo plokštė, šildymo pagalvėlės lovos, usb mygtukai šildytuvas, šilumos kilimėlis, šilumos padas, karšto pack, padas šiltas, usb šildymo bakas.


( 2 Reitingas )

Vnt.