50ml Dviejų Komponentų AB " Klijai Dozavimo Pistoletas Rankiniai Įrankiai Balionėlis su 2 rinkinys 50ml Tuščias Dual Pieštuko Šerdelę ir 5pc AB Sumaišyti Vamzdis

€4.09


50ml Dviejų Komponentų AB " Klijai Dozavimo Pistoletas Savybės: Ergonomiška, Paprastas Ir Patogus valdymas.Konkurencingą, Ekonomiškas.Tinkamas Įvairių Medžiagų, Ne Tik Epoksidine Derva.Standartinio Kombaino Ryšį Be Nesandarus.Atskiras Praėjimas Išvengti Grūdinimas Du Preparatai.Savybės Modernus Ir Ergonomiškas Dizainas, Įrankiai, Kurie Yra Maža Ir Lengva Dirbti Su.Idealiai Tinka Naudoti Aplink Namus, Atnešti Iš Savo Kūrybinės Pusės - Papuošti Savo Mėgstamą Rėmus Ar Nuotraukų Albumai, Sukurti Modelius Audiniai Ir Gaubtai, Puikus Scrapbooking Taip Pat Mažas, Ne Kritinio Remonto Darbai.Įvadas: Universalus 50ml 1:1 Ir 2:1 Ab " Klijų Pistoletas Rankinis valdymas Yra Paprastas, Patogus Ir Patvarus, Galite Laisvai Kontroliuoti Klijų, Kad Gali Sutaupyti Medžiagų Ir Pagerinti Gamybos Veiksmingumą.Sukurta Tepinėlis Arba Lašinamas Įvairių Dviejų Komponentų Klijus Arba Dažus, Dviejų Komponentų Klijais, Problemą Gali Išspręsti Netolygaus Produktų Mišinį.Naudojimo Instrukcijos: 1. Atidaryti Viršuje Aplikatorių, Ir Tada Traukti Stovo Maksimalus. 2. Nustačius Maišymo Patarimų, Kasetė, Įdėti Medžiagos, Kasečių Į Įspūdį, Ir Užrakinti Jį Į Dozatorius. 3. Skatinti Veržliarakčio Padaryti Įspūdį Medžiagos Išeiti Sklandžiai Iš Maišymo Patarimas. 4. Įdėti Stovo Atgal Į Pradinę Vietą. 5. Išimkite Kasetę, Pakartokite Minėtą Operaciją.Programos: Plačiai Naudojami Dviejų Skysčių Maišymo Medžiagų, Pavyzdžiui: Žiedas Dujų Derva, Silicio Dioksido Gelio Komponentas Klijai. 2 komplektai 50ml Tuščias Dual-Barelį Kasetė(Santykis 1:1) Specifikacijos: Modelis: 50ml 1:1 Kasetė Balionėlis vamzdis Santykis: 1:1 (pagal tūrį) Medžiaga:PP 5pc AB Sumaišyti Vamzdis Specifikacija: Medžiaga: Plastikinis Ilgis: apytiksl.83mm Vidinis skersmuo: apie 6 mm išorinis skersmuo: maždaug 7.6 mm Išleidimo kalibras:1,5 mm Pakuotė: 5pc AB Sumaišyti Vamzdis 1pc Dviejų Komponentų AB " Klijai Dozavimo Pistoletas Sandarinimo Kasetė Balionėlis 50ml 1:1 Ir 2:1 2 komplektai 50ml Tuščias Dual-Barelį Kasetė(Santykis 1:1) (skelbimas:neįskaičiuotos klijai)

Žymos: kasetė ginklą, skysti klijai dozatorius, epoksidinių klijų, j308, epoxi ginklą, klijų pistoletas, ab " klijų pistoletas, kuro dozavimo pistoletas, plytelių silikono pistoletas, pistoletas hermetikas.


( 4 Reitingas )

Vnt.