4 Pack 250ml Tuščias Gintaro spalvos Stiklo Purškimo Butelis su Orientacinės Purkštuvas Lentos Etiketės Saugojimo Dangtelis eterinis Aliejus Namų Cleaner

€21.49


Komplektą Sudaro: Gintaro spalvos stiklo butelis 4 gabalus, 8 Oz (250ml) kiekvienas.

Juoda sukelti purkštuvas 6 gabalus.

Juoda fenolio kūgio bžūp saugojimo 4 gabalus.

NEMOKAMA Premija: 6 Lentos Etikečių.

NEMOKAMA Premija: 4 Plastikiniai kanalus.

Produkto Savybės: Super rinkinys, 4 patvarus, daugkartiniai, 8 Uncijos stiklo purškimo buteliai suprojektuota su specializuota gintaro spalvos stiklo didžiausias saulės skverbimąsi į sukurti saulės vandens.

SUPER NAUDINGA PREMIJŲ ĮTRAUKTA: Ši stiklo purškimo butelis rinkinys ateina su 6 Lentos etiketės padės jums organizuoti savo butelius, ir 4 mažus kanalus, siekiant padėti jums papildyti savo butelius lengvai.

PAPILDOMI ELEMENTAI ĮTRAUKTA: Ši stiklo purškimo butelis rinkinys taip pat ateina su 4 fenolio kepurės taip, kad jūs galite juos naudoti, saugoti, bei 2 papildomos sukelti purkštuvas, jei yra purkštuvas nustoja dirbti.

Užpildykite su jūsų mėgstamų eterinių aliejų mišiniai ir naudoti kaip kūno purškalas, drėkina rūkas, kambarių fragrancer ar vabzdžių repelentas.Perdavimo skysčių, iš parduotuvės nusipirkau plastikinių butelių gražiau atmosferą jūsų vonios ir svečių kambarį arba naudoti savo virtuvėje, o ne iš plastikinių butelių, kuris gali išplautas, sveikatai kenksmingų cheminių medžiagų, į savo maistą.

Šios Gintaro spalvos stiklo buteliai puikiai į savo rankas ir tuo pačiu metu, yra pakankamai didelis, kad jums nereikės nuolat turi papildymo!Atrodo profesionaliai, patraukli ir parduotuvių toli tvarkingai.

Apima nuotėkio įrodymas, juoda, galingas, purkštukas, viršuje su reguliuojamu parametrai pateikti pastovaus srauto, šviesos rūko ar NE.Ilgą vamzdį prie purškimo mechanizmas pasiekia bazę butelis užtikrinti, kad jūsų turinys gali būti pasiekiamas iki paskutinio lašo.

Fantastinis būdas saugoti ir išsaugoti savo namų losjonai, kvepalai ir aliejai.Stop kovoja su nerimtas, ne ekologišką plastiko purškimo buteliai ir pabandykite šiuos gražus gintaro spalvos stiklo buteliai šiandien.

Žymos: hurom, gintaro spalvos stiklo bottl, Sodo purkštuvas, pavasario sukelti purkštuvas, atomas spray, flacon, elektros krautuvo, chrizantemų aliejus, peper spray, šampūnas buteliai.


( 2 Reitingas )

Vnt.