4 Gabalus Xiomi Mijia Airpop Nešiojamų Kaukę Dėvėti KD2.5 Anti-migla Xiaomi Kaukė Reguliuojamas Ausų Kabinti Patogus

€9.85


Specifikacijos

- Spalva: Juoda / Balta (pasirinktinai)

- Modelis: FWMKZ03XY

- Vykdomosios standartas: GB/T32610-2016 B lygis

- Medžiaga: Išlydyti-prapūsti neaustinių medžiagų

- Dydis: Nemokamai szie

- Dėvėti metodas: Ausų kabinti

4 Gabalus Xiomi Mijia Airpop Nešiojamų Dėvėti KD2.5 Anti-migla Kaukė Reguliuojamas Ausų Kabinti Patogus Xiaomi " Smart Home

Savybės

- 4 gabalai, daug.

- Gali būti sulankstyti, kad mini dydžio, daugiau nešiojamų.

- Tinka ir patogu.

- >99% KD2.5 filtruojamas.

- Tinkamumo laikas: 3 metus be išpakuokite

Taršos apsaugos, airtightness yra raktas.Oro POP vizitinę kortelę kaukė priima 3D kempinė minkšta Soft Fit technologija automatiškai formos ir tinka abiejų pusių tilto į nosį, sumažinti slėgio kaukė ant tilto, nosies ir nuotėkis sukelia nepagrįstų reguliavimas tilto, iš nosies.Tai yra sausas ir šviesos nepaliekant žymių ant veido.

Oro POP vizitinę kortelę kaukės yra suprojektuoti trijų matmenų struktūrą, suteikti burnos ir nosies pakankamai kvėpuoti, skatina greitą oro cirkuliacija, ir sumažinti kaupimosi vandens garų ir CO2. Net makiažas, sunku touch filtro elementas, leidžiantis lengviau atsikvėpti.

Pakuotės Turinys

4 x Kaukės

※ Šis vonios rankšluostis yra pagamintas pagal xiaomi ekologinės grandinės prekės - Airpop , nėra jokio xiaomi ženklų produktų tik" Airpop " ant pakuotės, pls dėmesį jis.

Pastaba

Prašome būti maloniai prašome pažymėti,išvardytų produktų yra gaminami ir platinami užsienyje, ir laikantis įstatymų, jo kilmės šalyje.

Foto Parodyti

Žymos: xiaomi mijia 3, veido kaukė xiaomi, oficialus xiaomi, disponuoti kaukė, mi xiomi, 3 xaomi, mijia, elektrinis filtro kaukė, mijia xiaomi, ėriukų kaukė.


( 3 Reitingas )

Vnt.