150PSI Mini Oro Pripūtimo 2000mAh, Oro Kompresorius Nešiojamą Padangų Siurblys, Bevieliuose Elektros Oro Siurblys Su Skaitmeninių LCD LED Šviesos

€33.09


Funkcijos: Belaidis pripučiami siurblys tinka infliacijos paprastų dviračių, automobilių , motociklų padangų ir kamuoliukus, infalable žaislai ir kitos pramogos kelionės straipsniai ir t.t.Jis negali būti naudojamas sunkvežimiuose.Patogu laikyti ir nešiotis su savo kompaktiško dydžio ir gali būti naudojamas bet kur pripūsti padangas avarijos atveju (jei baterija yra visiškai).Apšvietimu skaitmeninis LCD ekranas rodo slėgis 4 vnt ( PSI、BARAS、KPA ir Kg/cm2) .Skaitmeninis LCD padangų manometras - LCD ekranas padaryti svarstymo metu padangų slėgio taip lengva, labai patogumui reguliariai tikrinti padangų slėgį.Be to, jis gali būti naudojamas per naktį, nes ji turi 2 built-in LED apšvietimas apšvietimui arba avarinis apšvietimas.Padangų anksto, galite iš anksto nustatytas jūsų norimą spaudimą ir stebėti, padangų slėgio, ji išsijungs automatiškai, kai tinkamai padangų slėgio žarnelė.

Naudojimo Instrukcijos:

1. Įdėkite pin, į vieną pusę įkroviklį į automobilio USB iš anksto, ir įkiškite USB kištuką į USB lizdą ant oro siurblys imti oro siurblys.Normalaus įkrovimo laikas pirmą kartą po įkrovimo 4 valandas. 2. Prisijungti pabaigos, padangų infliacija bendras oro cilindre, o kitą galą-prie padangų vertė core,tada paspauskite reverso mygtukas žemyn.Prašome atkreipti dėmesį, kad ryšiai yra svarbu, ir yra dviejų tipų vamzdžių jungčių Amercian ir prancūzijos.Bendras trachėjos pati ia Amerikos,ir nepriklausomos prancūzijos bendra yra įsukti į Amerikos bendras. 3. Kai maitinimo mygtuką,LCD ekranas pradeda rodyti.Paspauskite dar kartą, norėdami pradėti konversiją tarp keturių vienetų, VSI,BARAS,KAP,KG/CM.Pasirinkite tą matavimo vienetą,kurį norite, nustatykite mygtuką nustatyti oro slėgio vertė, jums reikia, ir pagaliau paspauskite įjungimo mygtuką.Perėjimas prasideda padidinti,ir kai išpūstas, LED apačioje cilindras yra šviesus. 4. Nustatymo mygtukas yra slėgio vertės nustatymo mygtuką,bakstelėkite yra lėtas padarinių,ilgai paspauskite yra greitai padarinių,ir slėgio vertė yra koreguojama atitinkamai paspaudus vertė dėl infliacijos objektą; slėgio vertę švystelėjo 4 sekundes, automatiškai nustatyti,ar galima nustatyti, paspausdami jungiklį. 5. Paspauskite maitinimo jungiklį,kai infliacijos spaudimas pasiekia slėgio vertę nustatote, smart oro cilindrų, automatiškai sustabdyti infliacijos darbą iš karto,bet LED šviesos yra dar, tada paspauskite maitinimo jungiklį išjungti šviesą. 6. Kai infliacija yra daugiau, padangų infliacija bendras greitai atsukti nuo vertės core arba prieš laikrodžio rodyklę.Prieš sriegia,atsargiai įdėti padangų infliacija sąnarių karšto; - jei yra mažas, nuotėkio metu atsukus taško, jungtinis, tai normalu. 7. Jei jis pripažino, kad padangų slėgis yra pernelyg didelis, padangų infliacija bendras gali būti tuščia tinkamoje pozicijoje, vertė, branduolys. 8.Atsukite padangų infliacija montavimo pagrindinio bloko,įdėkite ją į rezervuaro apačioje oro baliono, ir rinkti oro cilindrų saugiai ir pabandyti vieta.

Specifikacijos: Spalva: Juoda Automobilių Maitinimo Įvestis: 12V/ 3A Įėjimo Įtampa: Kroviklis 5V/2A Darbinė Srovė: 1~5A Maksimali Srovė: ≤5A be apkrovos Srovė: ≤2A Oro Efektyvumas: Nemokamai 1.95 kalnų padangos už 2 minučių Akumuliatoriaus Talpa: 2000Am/ 12.4 V Avarinės Šviesos: 80 valandų 10 valandų Darbo Temperatūra: -20℃ ~70℃ Įkrovimo Būdas: "Micro USB Įkrovimo Laikas: apie 2 val.

Naudojant Laikas: daugiau nei 30min (pilnas maitinimas)

Vienas Tir Baterija: 8-10min Pasiekiamas Slėgis: 150PSI , 10.3 BARAS , 990KPA, 10.5 KG/cm2 Įpakavimas: Kartono Pakuotės Svoris: 790g / 27.9 oz Pakavimo Sise: 28.9*7.3*7cm / 10*2.9*2.7 į

Pastabos: Šio dviračio padangos siurblys nepalaiko sunkvežimių padangos.Vaikai yra draudžiama naudoti šio siurblio.Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.Nenaudokite netoli degiųjų ir sprogstamųjų skysčių ir dujų.Nepalikite kai infliacija yra pažanga.Mašina turi būti leista pailsėti 8 minutes po 8 minučių nepertraukiamo naudojimo.Kai yra neįprastą triukšmą arba pernelyg temperatūra per infliacija, prašome kreiptis nedelsiant išjungti ir leisti jam atvėsti ne mažiau, kaip 15 minučių.Ardyti trachėjos ir būkite atsargūs su karšto rankas.Produkto apsaugą nuo lietaus ir vandens, ir jis yra atsparus smūgiams.Jei siurblys nenaudojamas ilgą laiką, jis turi būti saugomas sausoje ir uždara vieta.Jei jums saugoti ilgą laiką, rekomenduojama krauti tris mėnesius.Patikrinkite, ar įkrovimo oro siurblys yra visiškai įkrauti prieš pradedant naudoti.Pirmą kartą, kraukite 4 valandas.Visiškai įkrauta, indikatoriaus yra išjungtas.

Paketų Sąrašo: 1 * Pripūtimo 1 * Oro Žarna 1 * USB Kabelis 1 * Automobilinis Kroviklis 3 * Pripučiami Adata 1 * Vartotojo Vadovą

Žymos: oro burbulas led, pro belaidžiai padangų pripūtimo, skysčių elektrinis siurblys, automatinis belaidžius padangų pripūtimo, burbulas led, oro akvariumas, oro akvariumas siurblio, bakstelėkite elektrinis siurblys, siurblys padangos, oro automobilių siurblys.


( 0 Reitingas )

Vnt.